koncert

V Świąteczna Gala Disco Polo

koncert

V Świąteczna Gala Disco Polo

V Świąteczna Gala Disco Polo - Bilety na koncert

V Świąteczna Gala Disco Polo - Toruń Hala Arena Toruń | Kupuj Bilety Online

V Świąteczna Gala Disco Polo
Jak przystało na jubileusz,wystąpią i bawić nas będą najlepsi z najlepszych,czyli 7 czołowych obecnie zespołów gatunku Disco Polo:
BOYS, MIG, PIĘKNI i MŁODZI,CLASIC,POWER PLAY,MIŁY PAN,TOP GIRLS
Można będzie wspólnie potańczyć ,pośpiewać i posłuchać oraz miło spędzić czas w gronie znajomych i przyjaciół.Galę jest utrzymana w w świątecznej atmosferze z uroczą i świąteczną scenografią.Na publiczność czekają liczne prezenty- niespodzianki,które rozdawać będzie Kilku świętych Mikołajów .Zapowiada się super zabawa, bo wysapią znane i lubiane zespoły,których piosenki bardzo dobrze znamy,lubimy i śpiewamy
Bilety w cenie 45,55 70 oraz VIP 150 i mega VIP 300

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Zespoły super świetna zabawa miła atmoswera
Bylo super! Power play wymiata!
Mega koncert, gwiazdy dały z siebie wszystko.
Edyta U. 15.12.2019 13:50
niestety tegoroczna edycja była słabsza od zeszłorocznej. Jakość wykonawców w pierwszej części była niska, przede wszystkim za dużo "gadali a nie śpiewali ( powinni brać wszyscy za wzór "Boys"). Przerwy pomiędzy wykonawcami nie słabo "zagospodarowane"., powinny być choćby konkursy na temat kapeli za chwilę występującej a nagrodami mogły by być płyty i gadżety i tak kapele je rozdają gratis. A te trzy panie które ogłosiły że są chore, zapalenie krtani lub bolące gardło to przekroczyły granice przyzwoitości, powinny oddać za swą cześć występu kasę a nie oszukiwać widzów śpiewając w niedyspozycji. Z takich oto powodów niestety frekwencja co roku jest słabsza co było widać naocznie, dowodem na to niech jest fakt oto taki, by spokojnie potańczyć co roku należało to robić przy samym straganie ze świecidełkami wczoraj już w połowie płyty można było poszaleć.
Dobór artystów 6+ , niestety sala bardzo zimna, plus chłodne nawiewy z sufitu, dostępne do zakupu tylko piwo i chłodne napoje przy 6 godzinnym koncerecie to zdecydowanie za mało ! fatalne nagłośnienie -na trybunach było słychać głównie łup łup łup... a słowa wokalisów odczytywane z ruchu warg na telebimach,. Byłam po raz pierwszy , za rok wybieram sie , ale w grubym swatrze, z kanapkami i kawą w termosie.
Bardzo udana impreza.Świąteczny nastrój i pleja gwiazd.Zabawa trwała bez zbędnych przerw przez prawie 6 godzin.

Polecane

Toruń inne wydarzenia