koncert

VOŁOSI

koncert

VOŁOSI

VOŁOSI - Bilety na koncert

VOŁOSI | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

"VOŁOSI to jeden z najbardziej ekscytujących i dynamicznych zespołów na współczesnej scenie muzycznej”
Gerald Seligman, former General Director of WOMEX

"VOŁOSI to rewelacja - ich zniewalająca energią gra przekracza muzyczne i geograficzne granice tworząc absolutnie nieodpartą mieszankę. Nie kochać ich to grzech!
Mary Ann Kennedy, BBC

VOŁOSI zadebiutowali w 2010 roku na Festiwalu Nowa Tradycja zdobywając wszystkie nagrody regulaminowe i pozaregulaminowe. W roku 2011 potwierdzili swój sukces, otrzymując Grand Prix Svetozar Stracina dla najlepszego utworu world music w Europie na konkursie organizowanym przez Europejską Unię Nadawców EBU. W roku 2012 pierwsza płyta zespołu znalazła się w specjalnej selekcji TOP20 World Charts Europe. Od tej pory VOŁOSI są nieprzerwanie w trasie. Koncertując na całym świecie spotykają się ze spontanicznymi reakcjami publiczności i niezwykle przychylnym głosem recenzentów. Koncerty zespołu były transmitowane przez Program II i Program III Polskiego Radia, brytyjskie radio BBC oraz niemiecką stację WDR3.

VOŁOSI współpracowali m.in. z Mateuszem Pospieszalskim, Markiem Mosiem i Orkiestrą AUKSO, Adamem Klockiem, legendą gruzińskiej muzyki Niazem Diasamidze, francuskim zespołem Lo'jo, norweskim Sigrid Moldestad Trio.

Recenzjenci zgodnie stwierdzają, że VOŁOSI wymykając się wszelkim klasyfikacjom stworzyli absolutnie oryginalny styl muzyczny. Przekraczając granice instrumentów smyczkowych tworzą muzykę na wskroś nowoczesną i atrakcyjną dla współczesnego odbiorcy - wyrastającą z karpackich korzeni, ale noszącą w sobie znamiona jazzowej improwizacji, naładowaną rockową energią, pełną niezwykle emocjonalnego przekazu.

Ten fenomen sprawia, że VOŁOSI są uwielbiani zarówno przez publiczność wielkich rockowych festiwali, bywalców prestiżowych sal koncertowych, wielbicieli world music, ale i koronowane głowy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Jestem pod ogromnym, ciągłym, niesłabnącym wrażeniem muzyki jaką tworzą Vołosi. Niezapomniany spektakl. Muzyka ta towarzyszy mi teraz wszędzie. Nie da się od niej uwolnić :) Dziękuję.
Wspaniały koncert. Super zabawa. Polecam.
Rewelacja. Koncert na najwyższym poziomie!!!
Boscy!!! Przepiękna ,żywiołowa muzyka, brawurowe wykonanie, niezapomniane emocje. Nic tylko słuchać, słuchać bez końca
Rewelacyjny występ - świetna muzyka, widać, że muzycy też się nią cieszą, niesamowita energia!
Niesamowity występ! Bardzo sie ciesze ze zdecydowałam sie na noego isc.
bardzo dobry zespol energiczny,znajacy sie na wirtuozji walasciwe nie mam slow aby ich opisac polecam kazdemy musi sie sam przekonac jak wspanialy jest ten zespol brawo brawo brawo i wiecej takich zespolow
Zupełna petarda!
Niesamowity koncert! Występ na najwyższym poziomie. Boleć może jedynie nie za duża frekwencja.
koncert rewelacjaoni sa po prostu wspaniali i cudownie ze zorganizowaliscie ich wystep - ogromne dzieki prosba o wiecej tego typu koncertow
Świetna muzyka. Dziekuję
Bomba!

Polecane