koncert

Voo Voo

koncert

Voo Voo

Voo Voo - Bilety na koncert

Zespół Voo Voo wszedł do studia S-4 Polskiego Radia w Warszawie by zarejestrować swoją nową studyjną płytę. Płyta ukaże się za niebawem, bo już na początku 2019 roku.

Voo Voo nagrywa swoim stałym składzie. Produkcją albumu wraz z Wojciechem Waglewskim zajmuje się Emade – Piotr Waglewski. On też jak przy ostatnim albumie będzie miksował płytę. Jak zapowiada lider zespołu, „nie zabraknie też niespodzianek, o których powiem później, albo wcale nie powiem, bo Państwo sami usłyszą”. Od premiery poprzedniego znakomicie przyjętego albumu Voo Voo pt. „7” minęły już dwa lata. Tak więc czas najwyższy na nowości i na nową trasę koncertową, która wystartuje z początkiem wiosny 2019.

Voo Voo to jeden z najoryginalniejszych zespołów na polskiej scenie rockowej, który w swojej muzyce, ze świetnym skutkiem połączył rock z jazzem i folkiem różnych rejonów świata. Grupa powstała w 1985 r. w Warszawie, jej założycielem był Wojciech Waglewski (ur. 1953) - kompozytor, autor bardzo ciekawych metaforycznych tekstów, gitarzysta i wokalista

Każda z płyt Voo Voo stawała się niezwykłą muzyczną podróżą ku różnym zakątkom świata rocka, choć często przekraczał on rockowe granice.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Voo Voo - Nabroiło Się (1986-2021)

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Bydgoszcz

Recenzje i opinie: Voo Voo

Koncerty Voo Voo zawsze są na najwyższym poziomie i tak było tym razem mimo nieobecności Mateusza Pospieszalskiego. Zastąpił go syn - nie mniej zdolny. Wszyscy z resztą wymiatali zarówno razem jak i w solówkach. Gdyby można było dałbym 10 gwiazdek.
Uczta muzyczna godna 35-lecia!!! Wojciech Waglewski z zespołem, to gwarancja imprezy z najwyższej półki. Doskonale spisał się junior Pospieszalski - Marek w zastępstwie taty. Jako ciekawostka - zaprezentował wspaniałe umiejętności śpiewu alikwotowego!. Czekam na kolejny koncert Voo Voo we Wrocławiu
Jak zwykle dobra forma.
ekstra klimat, swietny koncert
Rewelacyjny kameralny koncert, cudowna atmosfera, Voo Voo niezmiennie w formie.
Świetny koncert, jednak przy mocniejszym uderzeniu bezpośrednie sąsiedztwo głośnika nieco dawalo się we znaki.
Wystrzałowo, poruszająco, wspaniale! .
Występ super!!! Zupełnie inne odczucia niż przy słuchaniu nagrań płytowych, bo przecież o to chodzi. Bardzo cenię sobie "dostojność" Wojciecha Waglewskiego (choć jak zaiwania solówki albo wspólnie robią hałas to ręce pracują na pełnej parze) oraz dynamit Mateusza Pospieszalskiego (bo on pracuje na scenie ciągle całym ciałem). Cała piątka to świetni instrumentaliści (oczywiście prym wiodą gitara i saksofon), więc idzie się na świetną przygodę muzyczną z wrażliwym, bardzo poetyckim tekstem. Przed pandemią byłem na duecie W&P - też bardzo smaczne!
Wspaniały koncert Voo Voo w kameralnej atmosferze - niesamowite przeżycie ! Plus bardzo dobre jedzenie i miła obsługa restauracji. Nie możemy się doczekać żeby wrócić
Fajne kameralne miejsce, bardzo dobra obsługa, a Voo Voo jak zwykle w świetnej formie.
Geniusze!!! Kolejny raz Voo Voo w mistrzowskim wykonaniu. Przepiękne, zaskakujące i zapierające dech aranżacje. Niby znasz te utwory ale nie wiesz w jakim jazzowo-rockowym kierunku artyści popłyną. I ten team spirit na scenie! Klasa dla samych siebie. Już wypatruję kolejnego koncertu...
Czarodziejski występ.
Świetny koncert, Panowie w formie, brawo!
Jak zawsze w przypadku Voo Voo koncert najwyższej próby!
Voo Voo - co można dodać. Klasa, profesjonalizm, świetna muzyka, nieprawdopodobne aranże. Bawiliśmy się doskonale.
Doskonały koncert
Było idealnie. Proszę o więcej
Kolejny rewelacyjny koncert , który dostarczył niesamowitych wrażeń.
Koncert cudowny. Zespół w świetnej formie. Jestem pod wielkim wrażeniem .
Fantastycznie
To już mój kolejny koncert Waglewskiego, chyba 5. trochę się nam Wojtek starzeje... zgolił brodę i dodał sobie ładnych parę lat. No cóż , ale nie o tym miał być. Koncert I klasa, akustyka filharmonii na 6. No i ten Pospieszalski! Człowiek orkiestra, był taki film ale kto to pamięta? Chociaż z drugiej strony to średnia wieku publiczności pozwala twierdzić że wielu... Jak na koncert to tylko do tej sali koncertowej! Czekam też na następny koncert V00 V00 bo " dziś prawdziwych (cyganów) muzyków już ( nie ma) jest niewielu"!
Jak zwykle doskonale. Było i magicznie i energetycznie.
5 gwiazdek za walory instrumentalne i oczywiście teksty, natomiast nagłośnienie nieodpowiednio zestrojone, muzyka kompletnie zagłuszała wokal. Mimo wszystko popisy gitarowe Wojciecha oraz fortepianowo saxowe Mateusza na 6ke.
Voo Voo jak zwykle w formie! Kunszt i warsztat, znakomite oświetlenie oraz sam obiekt tworzyły razem niezapomnianą atmosferę!
profesjonalnie klimatycznie zjawiskowo
Voo Voo to klasa sama w sobie :) Wspaniały koncert, genialne oświetlenie, a w RCK jak zwykle idealne nagłośnienie.
świetny koncert, dobra organizacja- łącznie z możliwością pozyskania autografu na płycie od wszystkich muzyków- w sposób szybki i w miłej atmosferze. Gratulacje dla Zespołu i organizatorów
Wspaniały koncert! jak zwykle resztą w przypadku koncertów Voo Voo
Wszystko super, ale w miejscu gdzie siedzieliśmy drugi rząd po lewej stronie) gitara zagłuszała wszystko
Piękny występ. Inna sprawa, że Voo Voo daje tylko świetne koncerty, ale ten rydułtowski miał dodatkowy plus w związku z doskonałą akystyką sali RCK. Wszystko super. Wielki zespół, fajna sala, miła obsługa (pracownicy RCK).
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert