koncert Voo Voo

Voo Voo - Nabroiło Się (1986-2021)

koncert Voo Voo

Voo Voo - Nabroiło Się (1986-2021)

Voo Voo - Nabroiło Się (1986-2021) - Bilety na koncert

21 kwietnia, w dniu urodzin lidera Voo Voo, Wojciecha Waglewskiego, ukazała się jubileuszowa kompilacja pt. "Nabroiło się (1986-2021)", zawierająca autorski wybór 35. utworów podsumowujący dotychczasową, 35-letnią działalność zespołu. Płyta doskonale oddaje fenomen Voo Voo - zespołu, który wymyka się łatwym definicjom. Twórczość grupy i jej lidera Wojciecha Waglewskiego wciąż ewoluuje, zmienia swój charakter, nieustannie zaskakując fanów. Na swoim koncie mają niezliczoną ilość koncertów, ponad 40 albumów oraz współpracę z artystami światowego formatu. Na krajowej scenie Voo Voo nagrywało i występowało m.in. z Tomaszem Stańką, Urszulą Dudziak, Leszkiem Możdżerem, Anną Marią Jopek, Katarzyną Nosowską, zespołem Mazowsze, wybitną mezzosopranistką Małgorzatą Walewską. Trudno o zespół z równie imponującym dorobkiem i równie szerokimi horyzontami muzycznymi.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

09.12.2021, 20:00 Sala MCK
 KUP BILET
 KUP BILET

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Voo Voo - Nabroiło Się (1986-2021)

Koncerty Voo Voo zawsze są na najwyższym poziomie i tak było tym razem mimo nieobecności Mateusza Pospieszalskiego. Zastąpił go syn - nie mniej zdolny. Wszyscy z resztą wymiatali zarówno razem jak i w solówkach. Gdyby można było dałbym 10 gwiazdek.
Uczta muzyczna godna 35-lecia!!! Wojciech Waglewski z zespołem, to gwarancja imprezy z najwyższej półki. Doskonale spisał się junior Pospieszalski - Marek w zastępstwie taty. Jako ciekawostka - zaprezentował wspaniałe umiejętności śpiewu alikwotowego!. Czekam na kolejny koncert Voo Voo we Wrocławiu
Jak zwykle dobra forma.
ekstra klimat, swietny koncert

Polecane z kategorii koncert