Varius Manx & Kasia Stankiewicz - 30-lecie | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2021, 2022 - biletyna.pl

koncert Varius Manx & Kasia Stankiewicz

Varius Manx & Kasia Stankiewicz - 30-lecie

koncert Varius Manx & Kasia Stankiewicz

Varius Manx & Kasia Stankiewicz - 30-lecie

Varius Manx & Kasia Stankiewicz - 30-lecie - Bilety na koncert

Zespół Varius Manx działa już od 30 lat, a podczas ich koncertów sale wciąż są wypełnione po brzegi. Jubileuszowa trasa koncertowa to okazja, by posłuchać na żywo największych hitów z ostatnich trzech dekad.

W jubileuszową trasę koncertową zespół Roberta Jansona i braci Marciniaków rusza razem z Kasią Stankiewicz. Artyści niejednokrotnie dawali już popis swoich niebywałych możliwości muzycznych i wokalnych. Nie inaczej jest tym razem.

Sale koncertowe wypełnione po brzegi świadczą o stałej popularności zespołu. Różnorodność publiczności potwierdza też, że utwory Varius Manx łączą młode i starsze pokolenia, bo kto nie zna piosenki „Orła cień”?

Jubileuszowy koncert to repertuar z 30 lat działalności zespołu. „Zamigotał świat”, „Ruchome piaski”, „Piosenka księżycowa”, „Kot bez ogona”, „Pocałuj noc” czy „Zanim zrozumiesz” potrafią zanucić miliony Polaków. Varius Manx i Kasia Stankiewicz to gwarancja wspaniałych muzycznych wspomnień.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET

Brak wydarzeń

Recenzje

Koncert bardzo dobrze zorganizowany na najwyższym poziomie.
Agnieszka 24.02.2021 16:49
Koncert super jestem z mężem mega zadowolona czekamy na kolejne koncerty 🙂
Agnieszka K 23.02.2021 17:09
Było wspaniale Sztos :D Polecam
MArio87 22.02.2021 16:14
Tylko czas ucieka a piosenki ciągle żywe
Było fantastycznie, świetny występ
To było budujące przeżycie i wielka przyjemność uczestniczyć w 30 leciu zespołu i w koncercie... Jak dawniej bywało
Elżbieta 22.02.2021 14:38
Świetny koncert! Super zabawa! Czekamy na kolejny
fajny,
Idealny prezent na rocznicę ślubu! To był mój pierwszy koncert z Varius Manx i Kasia Stankiewicz. Świetne wydarzenie, super miejsce. Cudowna interakcja Wokalistki z publicznością, muzyka pierwsza klasa. Ogólna ocena bardzo bardzo dobra. Polecam
Świetny koncert
Wspaniale, jak zawsze na VM;)
Było cudownie!
Genialny koncert. Wspaniała muzyka, wykonanie, ciekawy gość, wokalistka i jej temperament porywa publiczność. To był niezwykle miły wieczór
Organizacja koncertu na najwyższym poziomie. Doceniam punktualność koncertu.
Cudownie!
Wspaniały występ !! Dla mnie to podróż do końcówki ubiegłego wieku i czasów studenckich. Kasia w znakomitej formie, zarówno wokalnej (skąd Ona ma tyle pary w głosie!) jak i fizycznej. Szkoda, że w jubileuszowym koncercie nie uczestniczył Robert Janson, który jest fundamentem całego projektu. Atmosfera COVID-19 i związane z nią obostrzenia nie pozwoliły się cieszyć w pełni z przebiegu koncertu, choć sam koncert na pewno na długo pozostanie w pamięci.
Fugitive74 14.09.2020 09:07
Organizacja imprezy bez zarzutu. Sam koncert taki sobie. Można było wyczuć ze Kasia się oszczędza w śpiewaniu
Koncert był bardzo dobry, przemiła atmosfera, super rozrywka. Zespół i p.Kasia - najwyższa jakość. Organizatorzy spisali się, miła obsługa, wszędzie czysto i dobra informacja. Jedną gwiazdkę odejmuję za stłoczenie nas w dużej grupie ludzi. W naszym odczuciu, nie zostaliśmy przesadzeni bezpiecznie z pierwotnie zakupionych miejsc, a raczej stłoczeni na parterze. Nie był zachowany dystans-minimum jedno krzesło wolne pomiędzy osobami obcymi. Poza tym - oby więcej takiej rozrywki dało się wcisnąć w ten ponury czas.
RE WE LA CJA Trzeba Variusom oddać co królewskie. Potrafią, są świetni w aranżacjach, żadna fałszywa nuta. Każdy tam wie, co robić. Absolutny szacunek, kolejny raz bylismy zachwyceni. Łyżka dziegciu? Na bisy wybiera się inne hity, a nie powtarza te z koncertu.
Świetnie zaśpiewane, super zagrane. Cudowna atmosfera i to zarówno ze strony zespołu, jak i publiczności. Najwyższa klasa muzykowania. Koncert cudowny. Głos Kaśki nieziemski!!! Wspaniale było powspominać młode lata;-) Z pewnością na konceer tego zespołu wybiorę się jeszcze nie raz!
Jak zwykle koncert Varius Manx był fantastycznym przeżyciem. Energia, którą zespół nas obdarzył była czymś niesamowitym.
Cudowny koncert , organizacja na najwyższym poziomie . Daje 200 procent 😁
Genialne wydarzenie. Aż łezka w oku się zakręciła.
Bardzo fajny koncert.. Super miejsce-filharmonia. Bilety mogły być ciut tańsze!
Super koncert. Kasia w znakomitej formie, jej głos jest powalający, no i tak sukienka.... 😉
Super koncert! Polecam.
Super! Cudowny występ!
Najlepszy koncert w życiu! :D
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane