koncert Varius Manx & Kasia Stankiewicz

Varius Manx & Kasia Stankiewicz - 30-lecie

koncert Varius Manx & Kasia Stankiewicz

Varius Manx & Kasia Stankiewicz - 30-lecie

Varius Manx & Kasia Stankiewicz - 30-lecie - Bilety na koncert

Zespół Varius Manx działa już od 30 lat, a podczas ich koncertów sale wciąż są wypełnione po brzegi. Jubileuszowa trasa koncertowa to okazja, by posłuchać na żywo największych hitów z ostatnich trzech dekad.

W jubileuszową trasę koncertową zespół Roberta Jansona i braci Marciniaków rusza razem z Kasią Stankiewicz. Artyści niejednokrotnie dawali już popis swoich niebywałych możliwości muzycznych i wokalnych. Nie inaczej jest tym razem.

Sale koncertowe wypełnione po brzegi świadczą o stałej popularności zespołu. Różnorodność publiczności potwierdza też, że utwory Varius Manx łączą młode i starsze pokolenia, bo kto nie zna piosenki „Orła cień”?

Jubileuszowy koncert to repertuar z 30 lat działalności zespołu. „Zamigotał świat”, „Ruchome piaski”, „Piosenka księżycowa”, „Kot bez ogona”, „Pocałuj noc” czy „Zanim zrozumiesz” potrafią zanucić miliony Polaków. Varius Manx i Kasia Stankiewicz to gwarancja wspaniałych muzycznych wspomnień.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET

Brak wydarzeń

Recenzje Varius Manx & Kasia Stankiewicz - 30-lecie

Koncert bardzo dobrze zorganizowany na najwyższym poziomie.
Agnieszka 24.02.2021 16:49
Koncert super jestem z mężem mega zadowolona czekamy na kolejne koncerty 🙂
Agnieszka K 23.02.2021 17:09
Było wspaniale Sztos :D Polecam
MArio87 22.02.2021 16:14
Tylko czas ucieka a piosenki ciągle żywe
Było fantastycznie, świetny występ
To było budujące przeżycie i wielka przyjemność uczestniczyć w 30 leciu zespołu i w koncercie... Jak dawniej bywało
Elżbieta 22.02.2021 14:38
Świetny koncert! Super zabawa! Czekamy na kolejny
fajny,
Idealny prezent na rocznicę ślubu! To był mój pierwszy koncert z Varius Manx i Kasia Stankiewicz. Świetne wydarzenie, super miejsce. Cudowna interakcja Wokalistki z publicznością, muzyka pierwsza klasa. Ogólna ocena bardzo bardzo dobra. Polecam
Świetny koncert
Wspaniale, jak zawsze na VM;)
Było cudownie!
Genialny koncert. Wspaniała muzyka, wykonanie, ciekawy gość, wokalistka i jej temperament porywa publiczność. To był niezwykle miły wieczór
Organizacja koncertu na najwyższym poziomie. Doceniam punktualność koncertu.
Cudownie!
Wspaniały występ !! Dla mnie to podróż do końcówki ubiegłego wieku i czasów studenckich. Kasia w znakomitej formie, zarówno wokalnej (skąd Ona ma tyle pary w głosie!) jak i fizycznej. Szkoda, że w jubileuszowym koncercie nie uczestniczył Robert Janson, który jest fundamentem całego projektu. Atmosfera COVID-19 i związane z nią obostrzenia nie pozwoliły się cieszyć w pełni z przebiegu koncertu, choć sam koncert na pewno na długo pozostanie w pamięci.
Fugitive74 14.09.2020 09:07
Organizacja imprezy bez zarzutu. Sam koncert taki sobie. Można było wyczuć ze Kasia się oszczędza w śpiewaniu
Koncert był bardzo dobry, przemiła atmosfera, super rozrywka. Zespół i p.Kasia - najwyższa jakość. Organizatorzy spisali się, miła obsługa, wszędzie czysto i dobra informacja. Jedną gwiazdkę odejmuję za stłoczenie nas w dużej grupie ludzi. W naszym odczuciu, nie zostaliśmy przesadzeni bezpiecznie z pierwotnie zakupionych miejsc, a raczej stłoczeni na parterze. Nie był zachowany dystans-minimum jedno krzesło wolne pomiędzy osobami obcymi. Poza tym - oby więcej takiej rozrywki dało się wcisnąć w ten ponury czas.
RE WE LA CJA Trzeba Variusom oddać co królewskie. Potrafią, są świetni w aranżacjach, żadna fałszywa nuta. Każdy tam wie, co robić. Absolutny szacunek, kolejny raz bylismy zachwyceni. Łyżka dziegciu? Na bisy wybiera się inne hity, a nie powtarza te z koncertu.
Świetnie zaśpiewane, super zagrane. Cudowna atmosfera i to zarówno ze strony zespołu, jak i publiczności. Najwyższa klasa muzykowania. Koncert cudowny. Głos Kaśki nieziemski!!! Wspaniale było powspominać młode lata;-) Z pewnością na konceer tego zespołu wybiorę się jeszcze nie raz!
Jak zwykle koncert Varius Manx był fantastycznym przeżyciem. Energia, którą zespół nas obdarzył była czymś niesamowitym.
Cudowny koncert , organizacja na najwyższym poziomie . Daje 200 procent 😁
Genialne wydarzenie. Aż łezka w oku się zakręciła.
Bardzo fajny koncert.. Super miejsce-filharmonia. Bilety mogły być ciut tańsze!
Super koncert. Kasia w znakomitej formie, jej głos jest powalający, no i tak sukienka.... 😉
Super koncert! Polecam.
Super! Cudowny występ!
Najlepszy koncert w życiu! :D
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert