koncert Varius Manx & Kasia Stankiewicz

Varius Manx & Kasia Stankiewicz - 30-lecie

koncert Varius Manx & Kasia Stankiewicz

Varius Manx & Kasia Stankiewicz - 30-lecie

Varius Manx & Kasia Stankiewicz - 30-lecie - Bilety na koncert

Varius Manx & Kasia Stankiewicz - 30-lecie - Lublin Centrum Spotkania Kultur | Kupuj Bilety Online

Zespół Varius Manx został założony pod koniec 1989 roku przez Roberta Jansona i braci: Michała i Pawła Marciniaków. To zespół, u którego trzon jest niezmienny od początku istnienia. W tym roku obchodzi swoje 30-lecie pracy artystycznej. Wraz z Kasią Stankiewicz zapraszają na JUBILEUSZOWY KONCERT VARIUS MANX-30-LECIE.
Niewątpliwie sale wypełnione po brzegi stanowią o ciągłej popularności zespołu. Różnorodność publiczności świadczy tym, że utwory Varius Manx łączą młode i starsze pokolenie, bo kto nie zna piosenki „Orła cień"?

Jubileuszowy koncert to repertuar z 30 lat działalności zespołu. Zamigotał świat, Ruchome piaski, Piosenka księżycowa, Kot bez ogona, Pocałuj noc, czy Zanim zrozumiesz potrafią zanucić miliony Polaków. Varius Manx i Kasia Stankiewicz to gwarancja wspaniałych muzycznych wspomnień.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Lublin

Recenzje

Wspaniały koncert. Zespół, wraz z towarzyszącym skrzypkiem, znakomity. Profesjonalizm i klasa, niezapomniane starsze utwory i świetne z nowej płyty, a głos Katarzyny Stankiewicz, chyba właśnie teraz najbardziej dojrzały i pełny, no i jej kapitalny kontakt z publicznością w zapełnionym do ostatniego miejsca, pięknym Teatrze im. Adama Mickiewicza. Trudno uwierzyć, że to już 30 lat, jak zachwycają. Życzę następnej `30` i dziękuję za ten wspaniały wieczór.
Wspaniały występ
Koncert rewelacyjny.jak zawsze z reszta
Mega koncert. Głos Kasi sztos. Polecam.
Cudowny koncert. Zespół i Kasia w rewelacyjnej formie. Ponad 2 godziny dobrej muzyki. Stare i nowe hity. Jade na kilka kolejnych na tej trasie chyba. Jedynie czesc publiczności dretwa. Polecam!!!
Było na prawdę super.
super, warto sie wybrac,
Miejsca wybrane w trakcie składania zamówienia okazały się zupełnie innymi miejscami na sali... za takie praktyki ocena poniżej oczekiwań. Sam koncert bardzo udany.
Koncert super, Kasia Stankiewicz rewelacyjna. jeśli ktoś się zastanawia to nie ma nad czym - trzeba to zobaczyć. Dodam, że fantastyczna akustyka w jordankach Toruń. Pozdrawiam i życzę udanej zabawy.
Wspaniały koncert i niezapomniane chwile. Bardzo udanie spędzony czas. Zakup biletów i informacje - ok. Dziękuję
Super koncert, warto było jechać 😄
Fantastyczny koncert!!! Pani Kasia Stankiewicz w doskonałej formie wokalnej! Nowe aranżacje utworów i świetna gra zespołu!
Bardzo udana impreza. Wspomnienia, wspomnienia, wspomnienia ;)
Fantastyczny koncert! Cudowna atmosfera. Kasia - wokal nieziemski, gra chłopaków - woow. 2 godziny niezapomnianych emocji. Największe przeboje, pamięcią wróciłam do lat, gdy byłam nastolatką i tata włączył wtedy "Orła cień". Dlatego też zabrałam na koncert właśnie mojego kochanego tatę. Jedyny minus to obsługa filharmonii, kazali długo czekać tłumowi ludzi na zewnątrz na zimnie.
Małgorzata M. 19.01.2020 19:36
Koncert fantastyczny:) Kasia śpiewa obłędnie, dojrzale i wzrusza swoimi emocjami do łez. Myślę, że dała drugie życie zespołowi i jest to lepsze życie:):):)
Super koncert, fajna interakcja między Kasią a widownią, mega akustyka filharmonii dodała smaczku do tego wydarzenia
Polecam koncert. Kasia Stankiewicz w świetnej formie. Wielkie przeboje i piosenki mniej znane.
Polecam -super koncert.stare i nowe utwory ,dużo bisów,super super super!!!!!
Wspaniały występ, wspaniały głos i wokal Kasi ,na wysokim poziomie zespół muzyczny, a Pan Michał Kobojek saksofonista po prostu pełen profesjonalizm...
Niezapomniane chwile ❤️
Świetny koncert!Super atmosfera!Bisy i wokal Kasi na szóstkę!
Koncert mega piękny.
Wspaniały koncert, świetna atmosfera i kontakt wokalistki z publicznością.
Fajny koncert, ale nagłośnienie do poprawy. Kasia śpiewała jakby z łazienki lub studni
Było bosko! Prawdopodobnie najlepszy koncery na jakim byłem.
Przepiękny koncert 😍
Witam. Byłam na imprezie plenerowej z Varius Manxs i było fantastycznie. Bardzo chciałam zobaczyć jak jest w miejscu bardziej kameralnym. Niestety nie złapało mnie to za serce. Jestem rozczarowana. Sopdziewalam się koncertu, z którego nie będę chciała wychodzić a tu niestety czekałam kiedy się skończy. Człowiek płaci kasę za coś spektakularnego a ogląda występ co prawda jeden ale zawsze kogoś z widowni. To jest fajne na festynach a nie na imprezach zamkniętych gdzie płacimy za bilet i to nie mało. Poza tym sama aranżacja sceny, cały antruaż super. Niestety nie przekładając się na całość imprezy.
Monika 18.01.2020 18:52
Byłam już kilka razy w Teatrze Muzycznym na koncertach i muszę przyznać, że ten wypadł najgorzej. Nie podobało mi się oświetlanie publiczności za każdym razem, gdy skończył się utwór. Do tego nagłośnienie było złe. Do reszty nie mam zastrzeżeń, ale drugi raz bym już nie poszła.
Atmosfera super, lekkie problemy z nagłośnieniem, wokal za cicho w stosunku do zespołu , ogólnie bardzo zadowolona
Dziula 16.01.2020 10:47
WIĘCEJ
ZWIŃ

PROMOCJA DNIA

-25%

Gdynia
01.03.2020 17:00

bilety od 45,00 zł

KUP BILET

Polecane

Lublin inne wydarzenia