koncert

"Vivo Amore!" koncert najpiękniejszych przebojów z operetek i musicali.

koncert

"Vivo Amore!" koncert najpiękniejszych przebojów z operetek i musicali.

"Vivo Amore!"  koncert najpiękniejszych przebojów z operetek i musicali. - Bilety na koncert

koncert, który dzięki swoim walorom repertuarowym zaspokoi nawet najbardziej wybredne gusta każdego słuchacza i rozgrzeje każdą publiczność. Wystąpią gwiazdy światowego formatu: Bogusław Morka nazywany przez znawców tej sztuki polskim Domingo. Pierwszy amant opery, operetki, musicalu i estrady, wybitny w każdym repertuarze. Posiada wszelkie atrybuty gwiazdora - talent, wspaniałe warunki sceniczne, indywidualność, zdolność uwodzenia publiczności, która na całym świecie przyjmuje jego występy z ogromnym entuzjazmem. Bogusławowi Morce towarzyszyć będzie Emilia Zielińska (sopran) - młoda, utalentowana, o wdzięcznej urodzie i pięknym głosie solistka Teatru Muzycznego w Łodzi. Jej wspaniałe kreacje sceniczne i estradowe zapisują się na długo w pamięci melomanów. Artystom towarzyszyć będzie znakomita orkiestra Marcina Wernera z Łodzi. Ta orkiestra to nie tylko młodość i uroda ale przede wszystkim prawdziwy kunszt wykonawczy.

Podczas koncertu ubliczność usłyszy ponadczasowe przeboje, "perły muzyczne" z operetek, musicali, filmu i estrady, takie jak: Besame mucho, El Condor pasa, Dr.Żywago, Wiedeń zawsze mój, Tango Jealousie, Love story, Siboney, Time to say goodbye i wiele innych.

Koncert poprowadzi z wielką wiedzą i inteligencją aktor i reżyser scen krakowskich Janusz Michalik.

Zapraszamy gorąco na niezapomniany wieczór, który na długo zapadnie w Państwa sercach i pamięci.

Bilety: 70 zł do 29.02.2020
90 zł od 01.03.2020

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: "Vivo Amore!" koncert najpiękniejszych przebojów z operetek i musicali.

Super koncert - na najwyższym poziomie zarówno wykonanie jak i prowadzenie. A orkiestra Marcina Wernera to prawdziwy majstersztyk!
Podobało się badzo. Wykonawcy na poziomie oczekiwań. Repertuar przeważnie znany i lubiany. Dzięki bardzo i pozdrawiam serdecznie orkiestrę oraz wykonawców
Super!!!!!
Bardzo ładny występ.
Koncert Cudowny!!!
Prowadzący przez większość czasu chwalił się, jaki on to nie jest wspaniały. Repertuar (patrząc na gammę jaką mogli wykorzystać) bardzo ubogi, nastawiony zdecydowanie na seniora+. Orkiestra jak i sopranistka na zdecydowany plus.
Świetne wykonanie mimo niedyspozycji chorobowej
No, niestety, nie był to koncert z najwyższej półki, jakiego można się było spodziewać......szkoda....
BARDZO FAJNY KONCERT.WART BYCIA NA NIM
Świetny koncert. Tenorzy jak i sopranistka rewelacyjni
Było cudownie

Polecane z kategorii koncert