koncert

W górach jest wszystko co kocham

koncert

W górach jest wszystko co kocham

W górach jest wszystko co kocham - Bilety na koncert

Zapraszamy na koncerty W górach jest wszystko co kocham w górach i nie tylko, do Górskiej Krainy Łagodności, do wspólnej muzyczno-poetyckiej wędrówki przez góry!

Bilety obejmują tylko i wyłącznie wstęp na koncert! Miejsca są siedzące i stojące.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Brenna

26.06.2021, 20:00 Schronisko PTTK na Błatniej
WYPRZEDANE
WYPRZEDANE

Recenzje

Bardzo sprawnie zorganizowany koncert, doskonała atmosfera i niezapomniane wrażenia. Piękne okoliczności przyrody!Polecam
Niestety tragedia najgorszy koncert na jakim byłem, wokalista zamiast starać się najbardziej korzystniej zaprezentować swoje i zespołu umiejętności i twórczość pozwalał sobie na "wycieczki" nie związane z muzyką jak i również podteksty które nie były przyjemne -- Panie Wojciechu przyjechaliśmy na koncert a nie słuchać wycieczek czy ktoś jest z policji , sanepidy, księdzem itp.. proszę się zastanowić nad swoją postawą bo nie była ona właściwa w opinii wielu uczestników koncertu a rozmawiałem z wieloma. Do tego dochodzi brak przestrzegania przepisów związanych z pandemią nie będę się wypowiadał jakich bo Pan Panie Wojciechu wybitnie przegiął.
Wow, Agata się rozwija! Brawo!
Napewno było świetnie, niestety z powodu choroby nie mogliśmy wziąć udziału :/
Jak zwykle koncert z super klimatem 👍🏻
Obsługa profesjonalna: sprawdzenie biletów, organizacja .Koncert rewelka . Agata spoko :) Zakochana po uszy w gitarzyście , ale to dodaje uroku takim koncertom.Polecam zespół ze świetnym liderem. Elektryczne akcenty( gitary) - wspaniałe.
bardzo klimatyczny koncert
Koncert był wspaniały, atmosfera fantastyczna, jak zwykle zresztą.
Koncert, w otoczeniu gór, muzyka którą uwielbiam- rewelacja. Zespół genialny :)
Koncert skończył się przed czasem. Wokalistka zespołu smętnie śpiewała. Zawiodłem się na wykonaniu koncertu na który jeździłem co rok. Dwie gwiazdy, jedna za pogodę druga za czeskie piwo.
Tytułem wstępu: lubię ich od początku istnienia; od którejś Giełdy w Szklarskiej. Przyznam, iż czuję sentyment do twórczości Zespołu z pierwszych lat. Staram się być na wszystkich koncertach będących w moim zasięgu. Wczorajszy koncert będę jednak pamiętał przede wszystkim z powodu wszechogarniającego /od jakiejś godziny 18-tej z hakiem/ chłodu. Pomysł był b. dobry ze względów zdrowotnych, ale temperatura otoczenia nie dawała skupić się na koncercie. Podobał mi się średnio /mojej żonie bardziej/. Ale nic to. Spontaniczność Wojtka, jego umiejętność nawiązania kontaktu z publicznością i zaangażowanie w to, co robi, rekompensują drobne niedoróbki /oczywiście nie jego/. Z niecierpliwością czekam na następny koncert /podobno gdzieś w G. Orlickich - mam 2 typy/. I na koniec sceneria. Naturalna dekoracja w postaci schroniska z przed planem świerkowym, dyskretnie oświetlonym - cudo!!!
Bardzo fajny, klimatyczny koncert. Na pewno wybiorę się jeszcze raz na tego typu imprezę
Lataliśmy wspólnie ponad górskimi połoninami wzruszeni porywającymi emocjami...
Bardzo fantastyczna atmosfera. Będę na pewno za rok.
Koncert piękny. Agata w ogrodniczkach miodzio!
Jeden z najlepszych koncertów plenerowych, piękne aranże a „Pytasz mnie” wybrzmiało chyba najlepiej ze wszystkich dotychczasowych wykonań - tak twierdzi autorka tekstu, która była na koncercie 🙂
Wszystko super . POLECAM!!!!! Przepiękny koncert.
Świetny koncert, piękne muzyka, poruszające słowa piosenek, a wszystko w otoczeniu gór, magia!
Dominika 11.08.2020 13:27
Super👍 bardzo klimatycznie
Przepiękny koncert, super organizacja.
To był fantastyczny, niezapomniany koncert. Wspaniali artyści, czekam na kolejne takie wydarzenie.
Miejsce, atmosfera, ludzie no i ONI!!, Brawa dla wszystkich!
Super zespół,.W 100%górski klimat na wesoło
Atmosfera super !!! Koncert rewelacja!!! Polecam za rok znów się tam pojawię 👏👏👏👍👍👍
Niezapomniana atmosfera i wspaniale emocje. Polecam młodym , starszym, rodzinom. Dla wszystkich.
Jak zwykle. Cudownie!
Super koncert w jednym z najfajniejszych miejsc . Atmosfera jedna z najlepszych gorąco polecam.
Koncert wspaniały, cudowna muzyka i piękny głos wokalistki. Niezapomniany wieczór
To był mój trzeci koncert Zespołu w ciągu ostatnich dwóch lat. Bardziej od wczorajszego podobał mi się ten sprzed roku /też chyba w "Jagodnej"/. Dom o Zielonych Progach dysponuje ogromną ilością pięknych utworów /mam w domu 15 płyt/, a tym razem niestety /dla mnie niestety/ tylko 3, może 4/ podobały mi się bardziej. Zresztą, nie tylko mi; pod koniec koncertu były takie 2 piosenki, że wszystkie "gaduły" zamilkły w czasie ich wykonywania. I na koniec nieco "dziegciu"; wydaje mi się, że solistka wczoraj nie była w najwyższej formie.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane