koncert
W górach jest wszystko co kocham

koncert

W górach jest wszystko co kocham

 
W górach jest wszystko co kocham - Bilety na koncert

W górach jest wszystko co kocham - Międzygórze Hala na Śnieżniku | Kupuj Bilety Online

Zapraszamy na koncerty W górach jest wszystko co kocham w górach i nie tylko, do Górskiej Krainy Łagodności, do wspólnej muzyczno-poetyckiej wędrówki przez góry!

Bilety obejmują tylko i wyłącznie wstęp na koncert! Miejsca są siedzące i stojące.

 

CZYTAJ WIĘCEJ

 

Bilety

Brak wydarzeń w: Międzygórze

 

Recenzje

Fajny, udany koncert. Super Atmosfera. Tych piosenek nigdy dość.
Fajna atmosfera i w zasadzie wszystko, czego po takim koncercie można oczekiwać :)
Wszystkio świetnie Cudny koncert i wspaniała atmosfera w schronisku .Prze ....miły Gospodarz.Jedzonko pyszne.
Wspaniały koncert w klimatycznym schronisku. Organizacja koncertu na "6"-stkę. Wykonawcy na "6"-stkę. Personel schroniska na "6"-stkę. Schronisko i warunki żywieniowo-noclegowo-sanitarne na "6"-stkę! Polecamy Schronisko na Błatniej!!! Tak trzymać!
Królik z Bielska-Białej 07.07.2019 13:38
Super atmosfera i koncert
Koncert bardzo udany, świetnie stworzony klimat .
Jak zawsze atmosfera super.
Wspaniały klimatyczny koncert .Muzycy ,ludzie kochający góry i to się słyszało w każdej nutce,każdym dźwięku.Było głośno i ciasno :-) Piosenki ponadczasowe i śpiewali je duźi i mali. Z niecierplwością czekamy na kolejny występ. Mile zaskoczenie ,że ludzie młodsi od nas, tak pięknie w muzyce oddają ducha gór,nie tylko Sowich :-)
Kasia z Wrocka i Basia z Jugowa. 13.05.2019 08:30
Pięknie było!
Pomimo faktu, że nie było gdzie wcisnąć stopy, było jak zawsze fantastycznie, turystycznie i z pozytywną energią. Z utęsknieniem czekamy na kolejny koncert w Sudetach :)
Wspaniałe spotkanie, świetna atmosfera, super koncert. Dziękuję.
Było super, świetny koncert, duża dawka humoru, genialny skrzypek
Świetna atmosfera, bardzo dobrze się bawiliśmy i wiemy, że pojawimy się na takim koncercie wiele razy
Po raz kolejny zauważyłam że zespół kompletnie nie respektuje publiczności. Chyba nie zauważacie że wiele osób chce spokojnie porozmawiać i wymienić się refleksjami. A wy, jak na złość, uparliście się żeby zagłuszać ludzi i przeszkadzać w rozmowach. Niektórzy muszą wręcz krzyczeć do siebie, żeby się nawzajem usłyszeć. 😂😂😂 Dobra, na poważnie... Wojtek... Apelowanie o 5 minut ciszy mija się z celem, ponieważ osoby, które o to prosisz nawet cię w tym momencie nie słuchają. Jedyny skuteczny sposób to przerwać koncert i wyebać ich na zewnątrz. Nic się nie bój, oprócz ich wrzaskliwych pretensji, usłyszysz też zbiorowe westchnienie ulgi, a może nawet i brawa. My wszyscy, którzy przyszliśmy na koncert żeby posłuchać waszej muzyki, będziemy ci naprawdę wdzięczni. Jesteście mistrzami budowania klimatu, zadbajcie też o to, żebyśmy mogli się tym klimatem w spokoju nacieszyć.
Było super. Atmosfera i muzyka
Ciesze się ze miałam możliwość trafić na ich koncert a był to totalny przypadek :-) Zespól jest dla mnie odkryciem obecnego roku i strzałem w 10tke. Zdecydowanie zostałam fanka fantastycznego głosu i poczucia humoru lidera, ogromnej energii skrzypka i pozostałych muzyków. tworzących niepowtarzalny klimat. Koncert na żywo był wspaniałym przeżyciem , klimat muzyki potęgowało miejsce czyli schronisko górskie Głodówka i otaczające góry . Polecam gorąco wszystkim wahającym się , można się zakochać w ich muzyce i nie tylko ;-)
Warto było przemierzyć setki km, żeby poczuć tę niezwykłą atmosferę ❤️ Agata i Chłopaki koncert przedni!
Było świetnie, szkoda że nie dłużej
Jak zawsze wspaniale! Świetny koncert, przemiła Obsługa, Tatry się rozchmurzyły, a after był fantastyczny!
Było pięknie!
Koncert super :).Zespół rewelacyjny :).Wszystko na luzie i z humorem. Jak najbardziej polecam :).
Było świetnie ;-)
Polecam- rewelacyjna atmosfera, oczywiście dobra muzyka. Jak tylko będziemy mogli to wybierzemy sie ponownie.
Super koncert.. Klimat tego miejsca i ludzi tam działających. Na pewno tam wrócę!
Bardzo sympatycznie i profesjonalnie
Super! Polecam :)
Zacznę od tego, że poprzedni ich występ, na którym byłem w schr. "Andrzejówka" /2018r./ nie podobał mi się / z powodu nadmiaru decybeli/. Do schroniska PTTK Jagodna jechałem pełen obaw, jak to będzie tym razem. Zaskoczenie było bardzo miłe. Po pierwsze- sluch mi się tym razem nie pogorszył /potencjometry były ustawione jak trzeba/, po drugie- repertuar; śpiewali sporo piosenek z dawniejszych czasów, które podobały mi się wtedy i teraz / w trochę zmienionej aranżacji/. Znów w składzie jest dziewczyna, której śpiew dodaje "ciepla" utworom. Reasumując - ci, którzy nie byli, niech żałują. To był wspaniały koncert. P.S. Tylko malkontenci, którzy są zawodowymi muzykami mogli by przyczepić się do tego i owego. Zbyszek
ZK /kiedyś z nad morza/ 04.03.2019 12:38
WIĘCEJ
ZWIŃ
 

Polecane

 

Międzygórze inne wydarzenia