koncert Waglewski Fisz Emade

Waglewski Fisz Emade - Duchy ludzi i zwierząt

koncert Waglewski Fisz Emade

Waglewski Fisz Emade - Duchy ludzi i zwierząt

Waglewski Fisz Emade - Duchy ludzi i zwierząt - Bilety na koncert

WAGLEWSKI FISZ EMADE - koncert promujący najnowszą płytę!

Artystyczne drogi Panów Waglewskich splatają się po raz trzeci.
Po siedmiu latach od złotej płyty "Matka Syn Bóg", Waglewski Fisz Emade powracają z albumem „Duchy ludzi i zwierząt". Na swojej trzeciej płycie, muzycy poruszają się pomiędzy utworami spokojnymi i refleksyjnymi, aż do dynamicznych, wręcz radosnych brzmień, i jak na Waglewskich przystało - zręcznie przy tym wymykając się gatunkom muzycznym.
Szerokie spojrzenie na muzykę, jakie prezentują Wojciech, Bartosz Fisz i Piotr Emade Waglewscy, po raz kolejny zaowocowało mocnym albumem, o silnym artystycznym wyrazie. Fani poprzednich płyt zespołu z pewnością znajdą na "Duchach ludzi i zwierząt" brzmienia znane wcześniej, charakterystyczne dla zespołu, ale jak mówi Wojciech Waglewski: "Nasze nowe piosenki są inne niż stare, ładniejsze. Płyta też będzie ładniejsza i inna..."
Za kompozycje i słowa, odpowiadają Wojciech i Bartosz Waglewscy. Producentem muzycznym płyty jest Piotr Waglewski. Gościnnie na płycie, zespołowi towarzyszą: Anna Prokopczuk (altówka i głos), Mariusz Obijalski (fortepian i instrumenty klawiszowe) oraz Dominik Frankiewicz (wiolonczela).

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Waglewski Fisz Emade - Duchy ludzi i zwierząt

Uwielbiam muzykę Panów Waglewskich, natomiast był problem w czasie koncertu z nagłośnieniem, co doskwierało również Panu Wojciechowi.
Rewelacja, jeśli chodzi o muzykę, klimat i wartość koncertu i jakość dźwięku. Publiczność, hm... - 30% to stado "baranów" bez maseczek. Trudno, ich wybór - niech wymierają oni, albo ich bliscy.
Po prostu znakomity koncert pod każdym względem: artyści, akustyka, oświetlenie, wszystko tip top
Koncert świetny. Mam uwagę do nagłośnienia w dn.13.01.2022. Waglewski też pewnie to zauważył, bo reagował kilkakrotnie, ale nic nie wskórał, gdyż pan Piotr z zespołu zapewne próbował coś zaradzić, ale nie wyszło;) Brakowało jakby jakiś filtrów, aby nie brzmiały głośniki tak nachalnie. Partie głośniejsze były przez to mniej wyraźne. Życzę powodzenia następnym razem.
Fantastyczny koncert!!
OK. forma jak za dawnych bezkovidowych czasów . tak trzymac. do siego roku.
Świetna płyta "Duchy Ludzi i zwierząt" Świetne teksty, piękna muzyka
Świetni wykonawcy Fatalny dźwięk!!!
Niezmiennie na najwyższym poziomie. Cudowny koncert.
Wielki koncert. Waglewski Fisz Emade to zawsze muzyczna uczta. Teraz w dodatku w świetnej sali jaka jest w Nowohuckim Centrum Kultury. Chcę jescze!
Kolejny koncert w NCK, WW w znakomitej formie, Mariusz na keyb oraz Emade na bębenkach - wirtuozeria! 1:45 znakomitego grania, polecam gorąco
Piękny koncert! Solówki Pana Wojeciecha pierwsza klasa. Niestety Panowie nie grają często, ale na taki koncert warto czekać.
Koncert wyśmienity! Piekne aranżacje, dźwięk i światła na najwyższym poziomie. Bardzo lubię koncerty w Starym Manezu.
Co tu dużo pisać? Przyjemność dla duszy, klasa w czystej postaci. Dziękuję za te wszystkie doznania
agata 05.07.2021 08:29

Polecane z kategorii koncert