koncert

Waglewski Fisz Emade

koncert

Waglewski Fisz Emade

Waglewski Fisz Emade - Bilety na koncert

Waglewski Fisz Emade to spotkanie Wojciecha Waglewskiego z synami.

Ostatni Album „Matka, syn, Bóg” długo okupował czołowe miejsca list sprzedaży. Singiel pt. „Ojciec” przez wiele tygodni zajmował również pierwsze miejsce Listy Przebojów Programu Trzeciego!

Ostatni album „Matka, Syn, Bóg” powstawał od kwietnia do sierpnia 2013. Jego producentem muzycznym jest Emade, który także gra we wszystkich utworach na perkusji. Słowa napisali Fisz (głos, gitara basowa) i Wojciech Waglewski (głos, gitary). Kompozycje w większości należą do Wojciecha Waglewskiego.

Gościnnie na płycie pojawili się m.in. Miłosz Pękala – wibrafon (Mitch&Mitch), wokalistka duetu Rebeka – Iwona Skwarek, Mariusz Obijalski – fortepian (Tworzywo, Natu) i Stefan Wesołowski – instrumenty smyczkowe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Waglewski Fisz Emade

Uwielbiam muzykę Panów Waglewskich, natomiast był problem w czasie koncertu z nagłośnieniem, co doskwierało również Panu Wojciechowi.
Rewelacja, jeśli chodzi o muzykę, klimat i wartość koncertu i jakość dźwięku. Publiczność, hm... - 30% to stado "baranów" bez maseczek. Trudno, ich wybór - niech wymierają oni, albo ich bliscy.
Po prostu znakomity koncert pod każdym względem: artyści, akustyka, oświetlenie, wszystko tip top
Koncert świetny. Mam uwagę do nagłośnienia w dn.13.01.2022. Waglewski też pewnie to zauważył, bo reagował kilkakrotnie, ale nic nie wskórał, gdyż pan Piotr z zespołu zapewne próbował coś zaradzić, ale nie wyszło;) Brakowało jakby jakiś filtrów, aby nie brzmiały głośniki tak nachalnie. Partie głośniejsze były przez to mniej wyraźne. Życzę powodzenia następnym razem.
Fantastyczny koncert!!
OK. forma jak za dawnych bezkovidowych czasów . tak trzymac. do siego roku.
Świetna płyta "Duchy Ludzi i zwierząt" Świetne teksty, piękna muzyka
Świetni wykonawcy Fatalny dźwięk!!!
Niezmiennie na najwyższym poziomie. Cudowny koncert.
Wielki koncert. Waglewski Fisz Emade to zawsze muzyczna uczta. Teraz w dodatku w świetnej sali jaka jest w Nowohuckim Centrum Kultury. Chcę jescze!
Kolejny koncert w NCK, WW w znakomitej formie, Mariusz na keyb oraz Emade na bębenkach - wirtuozeria! 1:45 znakomitego grania, polecam gorąco
Piękny koncert! Solówki Pana Wojeciecha pierwsza klasa. Niestety Panowie nie grają często, ale na taki koncert warto czekać.
Koncert wyśmienity! Piekne aranżacje, dźwięk i światła na najwyższym poziomie. Bardzo lubię koncerty w Starym Manezu.
Co tu dużo pisać? Przyjemność dla duszy, klasa w czystej postaci. Dziękuję za te wszystkie doznania
agata 05.07.2021 08:29
Wspaniałe miejsce, koncert cudowny na pewno tu wrócimy ! Dziękuję!
Cudowny wieczór, klasa sama w sobie :)
Wspaniały wieczór!
Kocham Wagli. Bawiłam śię świetnie!
Elkabrzezinska@gmail.com 25.06.2021 13:10
Występ znakomity, gorzej z małą częścią publiczności, która podczas koncertu głośno konwersowała, tak jak by osoby na scenie przeszkadzały im w swobodnej wymianie myśli :)
Koncert genialny, pokuszę się o stwierdzenie, że lepszy od płyty, ,z którą przyjechali: Matka, syn, Bóg. Grany w innym tempie, bardziej rokowym. Fantastyczne solówki WW. A sala NCK - miłe zaskoczenie, odnowiona, świetnie nagłośniona. 5+
Cudowny hipnotyzujący koncert😊
Fantastyczne wrażenia zarówno muzyczne jak i wizualne. Szczerze polecam!
Swietny koncert!!! Polecam
Koncert doskonały , magia na scenie , jak zawsze zresztą przy tym składzie
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert