koncert

Waglewski & Pospieszalski akustycznie

koncert

Waglewski & Pospieszalski akustycznie

Waglewski & Pospieszalski akustycznie - Bilety na koncert

Podczas koncertu usłyszymy nieprzewidywalny akustyczny duet Wojciecha Waglewskiego i Mateusza Pospieszalskiego. Waglewski tworzył różne duety. Kombinacja z Mateuszem to już układ klasyczny, dziś jednak koncertujący rzadziej. „Każdy nasz koncert w duecie jest nową przygodą, nowym niezwykłym wyzwaniem -mówi Waglewski - dlatego nie mamy przygotowanego stałego repertuaru. Wszystko dzieje się na miejscu, tu i teraz. Dopiero wtedy decydujemy, co będziemy grać.”

Podczas koncertu na pewno można będzie usłyszeć wykonania zarówno z „żelaznego kanonu Voo Voo” (m.in.: „Jak gdyby nigdy nic”, „Flota Zjednoczonych Sił”, „Bo Bóg dokopie”), jak i utwory instrumentalne, mniej znane – te z filmu, ze scen teatralnych. Duety Waglewskiego i Pospieszalskiego często przybierają charakter muzycznej improwizacji, cechuje je żywiołowa, pełna emocji atmosfera. Z pewnością takich wrażeń można się spodziewać i tym razem.

Serdecznie zapraszamy!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń

Recenzje Waglewski & Pospieszalski akustycznie

Bardzo lubię taką muzykę i ten sposób wykonania . Niestety cztery gwiazdki ponieważ uważam , że poprzedni koncert był dużo lepszy .
Fantastyczny koncert! Świetna atmosfera miejsca, a muzycy dali z siebie wszystko. Wrażenia przekroczyły nasze oczekiwania.
Koncert niesamowity, takie dźwięki jakie wydobywali z siebie artyści mało kiedy można usłyszeć. Uczta dla uszu.
Występ był wspaniały, tyle wirtuozerii w jednym miejscu to miód na uszy każdego miłośnika dobrej muzyki! Muzycy byłi idealnie zgrani, ich improwizacje były cudowne!
koncert fantastyczny
Świetne, klimatyczne miejsce i wspaniali wykonawcy, którzy lubią to, co robią i potrafią. Zawsze chętnie ich słucham, zawsze chętnie chodzę do Kuźni.
Koncerty Mateusza Pospieszalskiego i Wojciecha Waglewskiego to zawsze wyjątkowe wydarzenia. Panowie nie często występują w duecie, więc gdy pojawia się okazja, nie warto czekać z zakupem biletów. Wirtuozeria tych dwóch muzyków zawsze przekłada się na fantastyczny występ pełen uniesień ale też niepozbawiony dowcipu.
Super koncert. Bardzo miła atmosfera w kuźni
Koncert był SUPER!!! Jestem pod wrażeniem występu obu panów. Będzie co wspominać!
Koncert był super , bo i muzyka fantastyczna i wykonawcy genialni . Niezapomniane przeżycie . Dziękuje
super koncert
Rewelacyjny koncert
Absolutnie cudowny koncert! Wojtek i Mateusz bezkonkurencyjni jak zawsze. Z ogromną przyjemnością wrócimy na ich koncert po raz kolejny. Wspaniała atmosfera wśród widowni. Jedyny problem który jest dość istotny: krzesła w Kuźni Kulturalnej zdecydowane za ciasno poustawiane, co skutkuje ciągłym potrącaniem sąsiada lub nas przez sąsiada. Akurat na tym koncercie zdarzyło mi się siedzieć obok większej osoby, która mimo dobrych intencji musiała po części siedzieć na moim i drugiego sąsiada swojego krześle, żeby mogła się zmieścić. To naprawdę duży problem tym bardziej jeśli koncert jest szczególny dla widza. Na poprzednich nie było aż tak źle, ale również trzeba było bardzo się pilnować, żeby nie szturchać siebie nawzajem. Szkoda, że to odwraca uwagę od występu.

Polecane z kategorii koncert