kabaret
Waldemar Malicki - Klasyka po bandzie

kabaret

Waldemar Malicki - Klasyka po bandzie

Waldemar Malicki - Klasyka po bandzie - Bilety na kabaret

Waldemar Malicki - Klasyka po bandzie - Piła RCK - Teatr Miejski | Kupuj Bilety Online

Oszałamiająca muzyka, pełna seksapilu czteroosobowa formacja oraz rozbrajające żarty „tu i teraz”. Zapraszamy na pełne pozytywnej energii koncertowe show w takt melodii wygrywanych przez charyzmatycznego wirtuoza Waldemara Malickiego.

MUZYKA
Pianista wraz z czarującą wiolonczelistką i porywającymi solistami zaprezentują największe hity Pucciniego, Bramsa, Verdi’ego czy Bizeta, które zaskoczą swoim brzmieniem niczym przeboje napisane współcześnie. Muzyczny spektakl zachwyca ogromną ilością pianistyki i różnorodnością subtelnych klimatów, a energetyczne utwory oczarują niejednego melomana.

HUMOR
Pełen temperamentu koncert to także spotkanie z wyśmienitym humorem! Kilkadziesiąt skeczy muzycznych przeplata się z dowcipem politycznym, obyczajowym i światopoglądowym. Anegdoty z najwyższej półki nie tylko bawią do łez, ale także trafnie komentują naszą współczesność.

OCZYSZCZENIE
Waldemar Malicki - Klasyka po bandzie
, będąc odpowiedzią na otaczającą rzeczywistość, zaskakuje aktualnością. To zabawa połączona z refleksją, która skłania do myślenia, a jednocześnie urzeka lekkością.

Ta absolutnie nowa forma artystyczna, wypełniona mnóstwem oczyszczającego śmiechu, to gwarancja inteligentnej rozrywki i przyjemnej odskoczni od codzienności. Nie może tam Państwa zabraknąć!

Scenariusz i reżyseriaJacek Kęcik

Występują:
Fortepian Waldemar Malicki
Wiolonczela Małgorzata Krzyżanowicz
Sopran Anita Rywalska
Tenor Marcin Pomykała

Czas trwania: 90 min

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Było rewelacyjnie
Wspaniały koncert :)
bardzo dobry występ.
Występ Waldemara Malickiego z osobami towarzyszącymi, dla mnie okazał się niezwykle lekki, łatwy w odbiorze i przyjemny! Kilkukrotny występ na bis spowodował, że impreza zakończyła się po 2 godz. Jak to możliwe, żeby przez 2 godziny, bez przerw bawić publiczność i jeszcze na koniec bez zmęczenia stawić czoła zainteresowanym w foyer? Dla mnie pozostanie zagadką!. A może też wyzwaniem? Wszak mój wiek dosyć młody (zaledwie po 60-ce).
Bardzo miły wieczór. Humor na poziomie, bez zbędnych wulgaryzmów, odnoszący się miejscami do aktualnej sytuacji. Dobra muzyka dodatkowo uprzyjemnia wrażenia.
wspaniały ubaw po pachy!
Koncert wspaniały. Jesteśmy zachwyceni. Dziękujemy
Zdecydowanie lepszy W.Malicki z orkiestrą.
Rewelacyjnie spędzone 2 godziny!!!
Piękna muzyka, zabawne żarty i wspaniałe suknie Pań :) Bardzo mile spędzony czas.
jesteśmy bardzo zadowoleni , bawiliśmy się świetnie a przede wszystkim uwielbiam taką muzykę a Pan Malicki jest genialny zresztą wszyscy artyści byli cudowni
Jak zwykle dobry humor, dowcip no i muzyka. Oczywiście w wydaniu z pełną orkiestrą (filharmonia dowcipu)jest zaje...ste. Oby więcej takich imprez!!!!
Było super. Polecam.
Bardzo dobry występ, celne riposty, świetne anegdoty, podsumowując, występ warty zobaczenia.
maestro Malicki jak zawsze we wspaniałej formie i z charakterystycznym dla siebie humorem . impreza godna polecenia. bawiliśmy się super
Rozrywka na najwyższym poziomie. Polecam.
Fantastyczny występ grupy Malicki
Rybniczanin 30.09.2019 18:35
wszystko ok
Wspaniały występ i jak zwykle dusza i ciało szczęśliwe
melomanka 68 30.09.2019 14:22
Genialne
Inteligentnie i wesoło
Humor i muzyka na najwyższym poziomie.
świetny koncert, 2 godziny z uśmiechem przyklejonym do twarzy, mega profesjonalnie przygotowane wydarzenie, Pan Malicki prezentuje humor na wysokim poziomie a grę na najwyższym poziomie.
Rewelacyjny występ !
Wspaniała rozrywka, blisko dwie godziny dobrej zabawy
Widać, że ten facet kocha to co robi i robi to dobrze.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane

Piła inne wydarzenia