Wydarzenia Piła 2023/2024 | Imprezy i atrakcje

Dodaj do ulubionych
Ulubione

Bilety i wejściówki na wydarzenia w Piła


Katarzyna Piasecka - "MOJE TABU" program stand-up comedy

WYPRZEDANE

Igor Kwiatkowski - Tylko śmiech nas ocali

 KUP BILET

Triathlon Story czyli Chłopaki z Żelaza

 KUP BILET

Anita Lipnicka - O miłości... akustycznie

 KUP BILET

Ralph Kaminski - Bal u Rafała

WYPRZEDANE

Małżeństwo to morderstwo

 KUP BILET

Aleja Rocka Symfonicznie

 KUP BILET

Siesta w drodze - Fábia Rebordão

 KUP BILET

10 Tenorów

 KUP BILET

Koncert GRANDE amore

 KUP BILET

Ponad Chmurami

 KUP BILET

Zaręczony pogrąŻony

 KUP BILET

Zaręczony pogrąŻony

 KUP BILET

Metallica&Symphony SCREAM INC

 KUP BILET

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Alicja w Krainie Czarów

 KUP BILET

Romantycy Lekkich Obyczajów - trasa: Wybaczyć Wszystkim Wszystko!

 KUP BILET

Wieczór Panieński Plus

 KUP BILET

Goło i Wesoło

 KUP BILET

Goło i Wesoło

 KUP BILET

Kabaret Nowaki - W nowym programie

WYPRZEDANE

Hrabina Pączek - recital Joanny Kołaczkowskiej

 KUP BILET

Gregorian Grace

 KUP BILET

Czerwone Gitary - 55-lecie. Platynowy koncert

 KUP BILET

Kabaret Neo-Nówka - nowy program: Tradycje Polskie

 KUP BILET
ZOBACZ WIĘCEJ
Wydarzenia z okolicy Piła

Wydarzenia — Piła

Spektakl teatralny pełen zaskakujących zwrotów akcji? A może mnóstwo śmiechu na występie ulubionego kabaretu? Teraz możesz mieć jedno i drugie! Wystarczy, że odwiedzisz serwis internetowym biletyna.pl. Na naszej stronie czekają na Was bilety na najciekawsze wydarzenia w Pile i innych polskich miastach. Sprawdźcie sami, co jeszcze dla Was przygotowaliśmy!

Piła — atrakcje i miejsca, które warto odwiedzić

Park Miejski, Pilskie Muzeum Wojskowe, Jezioro Płotki czy Skansen w Osieku nad Notecią to tylko niektóre miejsca w Pile i okolicy, które warto odwiedzić. Mieszkańcy Piły doskonale je znają — to tam spędzają wolny czas, również w gronie znajomych czy rodziny. Piła może być ciekawa także wieczorem — po pracy czy po szkole warto zrezygnować z oglądania telewizji na rzecz bardziej kulturalnych rozrywek. Gdzie ich szukać? Odpowiedź może być tylko jedna — Biletyna!

W Pile sporo się dzieje! Doskonałym tego przykładem jest serwis biletyna.pl — to tam znajdziecie najświeższe informacje dotyczące najciekawszych wydarzeń w mieście i regionie. Na stronie czeka na Was nie tylko harmonogram imprez, ale także bilety na każdą z nich. Wejściówki na wydarzenia w Pile to również świetny pomysł na prezent urodzinowy!

Taniec, kino, teatr, a może...? Zobacz, co Was czeka w nadchodzącym sezonie!

W sezonie 2022/2023 na widzów czeka mnóstwo emocji i wydarzeń w Pile, które przeniosą ich do magicznego świata filmu, teatru i muzyki. Sala Miejska, RCK Teatr Miejski czy Audytorium Maximum PWSZ to miejsca, w których spotkacie znanych komików i gwiazdy — zarówno kina, jak i kabaretu.

Jesteście fanami muzyki rozrywkowej? Wybierzcie się na koncert Ralpha Kamińskiego lub Anity Lipnickiej. Kochacie teatr? Będziecie mieli okazję zobaczyć jedne z najczęściej wystawianych komedii. Uwielbiacie dobry humor? Stand-up Joanny Kołaczkowskiej i występ kabaretu TEY rozbawią Was do łez!

Bilety na imprezy w Pile — doskonały prezent z okazji urodzin i nie tylko!

Szukacie pomysłu na spędzenie wolnego czasu w weekend? Biletyna.pl to miejsce, które musi znać każdy mieszkaniec Piły i nie tylko! W serwisie znajdziecie harmonogramy imprez odbywających się w różnych miastach w całej Polsce, dzięki czemu bez wychodzenia z domu zaplanujecie weekend i kupicie bilety na interesujące Was wydarzenia.

Chcecie sprawić przyjemność bliskiej osobie, ale nie do końca wiecie, co będzie dla niej odpowiednie? Co powiecie na bilet? Wejściówka na długo wyczekiwany spektakl lub koncert ulubionej gwiazdy z pewnością wywoła uśmiech na twarzy bliskiej osoby.