Świętuj Dzień Polskiej Muzyki z biletyna.pl i uzyskaj 15% rabatu na wybrane wydarzenia

*Promocja trwa w dniach 26.09-01.10.2023 na wybrane wydarzenia

koncert Waldemar Malicki

Waldemar Malicki - Wirtuoz i Małgorzata

koncert Waldemar Malicki

Waldemar Malicki - Wirtuoz i Małgorzata

Waldemar Malicki - Wirtuoz i Małgorzata - koncert

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Wirtuoz i Małgorzata
Ikona pianistyki, Waldemar Malicki, prezentuje swój najnowszy program, w którym łączy wirtuozowską potęgę brzmienia fortepianu ze wzruszeniem i intymnością. Wraz z hipnotyzującą wiolonczelistką, Małgorzatą Krzyżanowicz, przedstawią najpiękniejsze klasyczne tematy na fortepian i wiolonczelę w oszałamiającym brzmieniu.
W trakcie spotkania charyzmatyczny instrumentalista zabierze Państwa w podróż przez porywające fortepianowe fantazje na temat największych przebojów muzyki (nie zawsze) klasycznej. A akompaniująca mu mistrzyni wiolonczeli przyprawi o szybsze bicie serca i przyjemny zawrót głowy nie tylko męską część publiczności.
Malicki i Krzyżanowicz to artyści, dla których szczególnie ważny jest stały kontakt ze swoją publicznością i poszukiwanie ciągle nowych muzycznych odkryć. Ich wirtuozeria, czyli połączenie techniki, wyobraźni, desperacji i gotowości na ryzyko, gwarantuje publiczności przypływ endorfin.
W energetycznym widowisku zabrzmią tak słynne utwory, jak Carmina Burana, Cwał Walkirii, Nessun dorma , W grocie Króla Gór, Wilhelm Tell, Błękitna Rapsodia, a nawet I will survive czy filmowe tematy z Forresta Gumpa oraz E.T., w brawurowych aranżacjach na fortepian i wiolonczelę. Nie zabraknie też uśmiechu i poczucia humoru, lecz tutaj żart nie zdominuje piękna ani splendoru muzyki!
Oszałamiająca pianistyka Waldemara Malickiego w połączeniu z romantyczną frazą wiolonczeli w wykonaniu utalentowanej i prześlicznej instrumentalistki, zapewnią mnóstwo muzycznych wzruszeń i zapas pozytywnej energii na całe tygodnie.
Zapraszamy na spotkanie z wybitnym pianistą i jego znakomitą wiolonczelistką. Dobre wibracje gwarantowane.

Wykonawcy:
Waldemar Malicki – fortepian - wymykający się schematom showman. Porywa wirtuozerią, intryguje wyszukanym poczuciem humoru, wielką pasją oraz nieszablonowymi pomysłami i błyskotliwym komentarzem.
Małgorzata Krzyżanowicz - wiolonczela - hipnotyzująca wdziękiem artystka. Urzeka romantyczną frazą wiolonczeli, imponuje dojrzałością i umiejętnościami.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Waldemar Malicki - Wirtuoz i Małgorzata


Jak działają recenzje?

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert