koncert

Walentynkowa Gala Operetki "Usta milczą, dusza śpiewa" - Artes Ensemble

koncert

Walentynkowa Gala Operetki "Usta milczą, dusza śpiewa" - Artes Ensemble

Walentynkowa Gala Operetki "Usta milczą, dusza śpiewa" - Artes Ensemble - Bilety na koncert

WALENTYNKOWA GALA OPERETKI pt. „Usta milczą, dusza śpiewa" w wykonaniu zespołu Artes Ensemble oczarowuje i zachwyca pięknem śpiewu solistów śpiewaków operowych, miłosnych operetkowych przebojów i różnorodnością scen aktorskich, fascynuje stylowym tańcem, feerią barwnych kostiumów, muzycznych fajerwerków, najsłynniejszych toastów świata, miłosnych wyznań oraz porywających do tańca operowych i operetkowych rytmów.
W programie można będzie usłyszeć między innymi najsłynniejsze arie i duety miłosne mistrzów gatunku, pikantne jak papryka węgierskie czardasze, rozpalające zmysły hiszpańskie flamenco, a wszystko spięte błyskotliwą narracją, z dużą dawką humoru, pełną miłosnych wyznań, przepięknych kostiumów, w blasku i elegancji wiedeńskiego balu.
Wystąpią:
Anna Baran - mezzosopran,
Janusz Stolarski - baryton,
Małgorzata Janaszek - wiolonczela, prowadzenie koncertu, scenariusz, reżyseria,
Andrzej Janaszek - fortepian, aranżacje muzyczne utworów, dyr. artystyczny zespołu Artes Ensemble.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Walentynkowa Gala Operetki "Usta milczą, dusza śpiewa" - Artes Ensemble

Pod względem artystycznym na wysokim poziomie. Pod względem organizacyjnym niestety bardzo się zawiodłem. Po tak długim oczekiwaniu na poluzowanie w sferze kultury nie dopilnowanie przestrzegania obostrzeń sanitarnych jest skrajną nieodpowiedzialnością. Brak maseczek prze część osób na widowni czy spożywanie napojów. Tak naprawdę ciężko jest przypilnować zachowania wymogów sanitarnych przy obłożeniu widowni na poziomie 20%? Zwłaszcza gdy w mediach mówi się o 3 fali. Mam nadzieję, że Kłodzki Ośrodek Kultury nie będzie miejscem rozprzestrzeniania się pandemii na terenie Kłodzka.

Polecane z kategorii koncert