koncert

Walentynkowy Koncert Gwiazd

koncert

Walentynkowy Koncert Gwiazd

Walentynkowy Koncert Gwiazd - Bilety na koncert

Walentynkowy Koncert Gwiazd - Zielona Góra Hala CRS | Kupuj Bilety Online

Zenon Martyniuk (Akcent) w doborowym towarzystwie topowych zespołów jak Boys, Ronnie Ferrari, Piękni i Młodzi oraz Cleo to nie lada gratka dla miłośników muzyki disco!

Bilet VIP - płyta CD + catering + osobne wejście VIP + miejsca siedzące w sektorze VIP

Koncert rejestrowany jest przez kamery TV Walentynkowy Koncert Gwiazd Zielona Góra 2020r. Biorąc udział w powyższym wydarzeniu wyrażają Państwo zgodę na wykorzystanie swojego wizerunku przez organizatora koncertu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Zielona Góra

Brak wydarzeń w: Zielona Góra

Zielona góra inne wydarzenia

Recenzje

Impreza fajna. Koncert Cleo fantastyczny. Szkoda, że występowała jako ostatnia. Bardzo dużo ludzi już wyszło przed jej występem. Brakowało telebimu. Na trybunach najwyższych pomogłyby w widoczności gwiazd. Kiepska słyszalność na tych najwyższych trybunach. Gdy zeszło się niżej było zupełnie inaczej. Jednej z gwiazd nie było. Tylko bilety bez numeracji to nie był dobry pomysł. Lepszym komfortem jest wchodzenie do lokalu z świadomością, że miejsce już czeka. Przy ilości 10 osób trudno znaleźć miejsce obok siebie pomimo bycia odpowiednio wcześnie. .
Koncert bardzo udany ,czekamy na kolejny :)
Wykonawcy fajni ale nagłośnienie słabo wyszło
Fatalna organizacja,beznadziejne nagłośnie,brak informacji przed koncertem o zmianie wykonawców,jeżeli tak mają wyglądać miejsca vipowskie twoja jestem chińska cesarzowa!!!
Ryszard 09.02.2020 12:42
Bardzo mi się podobało. Jednak je mi przykro że Cleo nie mogła być jako jedna z trzech i przez to niestety nie udało mi się na jej koncercie zostać.
Organizacja ok choć mogły by być sprzedawane bilety z miejscówkami uniknęło by się zamieszania. I zawiodłem się na zespole piękni i młodzi bez Davida totalna lipa ale za to Zenek dał czadu
Wiesiek 09.02.2020 10:46

Polecane