Zielona Góra - Imprezy i Wydarzenia

Dodaj do ulubionych
Ulubione

Bilety i wejściówki na wydarzenia w Zielona Góra


STAND-UP ON | open mic | testy + Karol Kopiec

 KUP BILET

Brodka/Smolasty

 KUP BILET

Marcin Zbigniew Wojciech STAND-UP: Nowy program - Moja konkubina

 KUP BILET

Jezioro Łabędzie - Grand Kiev Ballet

 KUP BILET

Raz Dwa Trzy - Człowiek czasami serce otworzy

 KUP BILET

Raz Dwa Trzy - Człowiek czasami serce otworzy

 KUP BILET

I LOVE YOU, a teraz się zmień

 KUP BILET

I LOVE YOU, a teraz się zmień

 KUP BILET

Nerwica natręctw

 KUP BILET

Nerwica natręctw

 KUP BILET

Boeing Boeing - odlotowa komedia z udziałem gwiazd

 KUP BILET

Boeing Boeing - odlotowa komedia z udziałem gwiazd

 KUP BILET

Babski przekręt

 KUP BILET

Wieczorek pożegnalny

 KUP BILET

Wiesz, że wiem - Lichota, Wrońska i Czernecki w zwariowanej komedii

 KUP BILET

Wieczorek pożegnalny

 KUP BILET

Wiesz, że wiem - Lichota, Wrońska i Czernecki w zwariowanej komedii

 KUP BILET

Koncert Muzyki Filmowej i Epickiej - Visual Concert

 KUP BILET

Niepamięć

 KUP BILET

Niepamięć

 KUP BILET

Klimakterium ... i już

 KUP BILET

Fast Love - Tribute to George Michael

 KUP BILETWydarzenia z okolicy Zielona Góra

Największe miasto województwa lubuskiego to nie tylko siedziba organów samorządu województwa, ale również miejscowość o bogatych tradycjach i silnie rozwiniętej kulturze. Większość odwiedzających ją turystów prawdopodobnie kojarzy to miasto z Winobraniem, jednak w mieście działa kilka ośrodków kultury jak Filharmonia Zielonogórska. Najczęściej organizowane w mieście Zielona Góra wydarzenia kulturalne i artystyczne to koncerty muzyczne, spektakle operetkowe i teatralne oraz przedstawienia baletowe. W lubuskiej stolicy na stałe zagościło też kilka festiwali kulturalnych i muzycznych.

Jakie wydarzenia Zielona Góra może zaproponować?

Kalendarium imprez kulturalnych wypełnione jest wydarzeniami muzycznymi, które odbywają się na przykład w Filharmonii Zielonogórskiej. Jednak oferta koncertowa i teatralna jest o wiele bogatsza i pozwala poznać miasto z ukrytej przed przypadkowymi widzami strony. Odwiedzając regularnie nasz serwis, a szczególnie zakładkę Zielona Góra Wydarzenia, możesz szybko przekonać się, że to miasto tętni artystycznym życiem, a spędzenie w nim pełnego niezapomnianych wrażeń wieczoru jest tylko kwestią dokonania właściwego wyboru.

Gdzie spędzić dobrze czas w Zielonej Górze?

Jeśli planujesz odwiedzić Zieloną Górę, poniżej znajdziesz miejsca, w których możesz przyjemnie spędzić czas. Jeśli jesteś mieszkańcem Zielonej Góry i któraś ze wskazanych poniżej miejscówek nie jest Ci znana, prawdopodobnie powinieneś podziękować osobie, która jest Twoim doradcą w kwestii rozrywki i skoncentrować się na ofertach publikowanych w naszym serwisie. Szybko przekonasz się, że życie może smakować znacznie lepiej, a serce może pulsować w znacznie bardziej rozrywkowym rytmie.

Filharmonia Zielonogórska

Kolebka zielonogórskiej muzyki i sztuki działa w nieprzerwanej formie od lat 50-tych ubiegłego wieku. Filharmonia Zielonogórska to ośrodek kultury z tradycją, który liczne przedsięwzięcia artystyczne wpasowuje w zróżnicowane gusta swoich słuchaczy. Bilety na większość organizowanych w Filharmonii koncertów sprzedają się na pniu na długo przed datą wydarzenia, dlatego warto śledzić na bieżąco organizowane w Filharmonii Zielona Góra wydarzenia. Tradycyjnie Filharmonia jest domem dla koncertów operowych i operetkowych od Straussa do Pucciniego. Rocznie odbywa się tam około 100 koncertów, z których każdy meloman wybierze coś dla siebie. Jeśli jesteś miłośnikiem kabaretów i czujesz, że słowo meloman słabo Cię opisuje, nie przejmuj się – najpopularniejsi twórcy kabaretowi traktują Filharmonię Zielonogórską tak poważnie, jak tylko potrafią i regularnie umożliwiają stałym bywalcom zaznajomienie się ze swoimi najnowszymi skeczami.

Hala CRS

Nowoczesne centrum rekreacyjno-sportowe zaprasza w swoje progi nie tylko fanów sportu i rekreacji. Duża hala, mieszcząca aż 5 tys. widzów to miejsce często wykorzystywane do organizacji wielu imprez kulturalnych czy rozrywkowych. Swój jubileusz postanowił tutaj świętować zespół LemON. Fani George'a Michaela będą usatysfakcjonowani zapierającym dech w piersiach widowiskiem upamiętniającym dorobek artysty.

Cafe Noir

Całkiem świeże i równocześnie ambitne miejsce, w którym odbywają się m.in. kameralne koncerty. Twórcom klubo-kawiarni Cafe Noir przyświeca bardzo ambitny cel – chcą tworzyć kulturalne centrum lokalności. Ta kulturalna klubo-kawiarnia w swoich progach chętnie gości zespoły i artystów, którzy szukają miejsca, w których ich artystyczna droga nabierze rozpędu.

Planetarium Wenus

Wyobrażasz sobie spektakl teatralny w planetarium? Bez względu na udzieloną odpowiedź warto, byś odwiedził to bardzo ciekawe miejsce na kulturalnej mapie Zielonej Góry. Głównym założeniem Planetarium Wenus jest popularyzacja nauki, ale twórcy miejsca w bardzo ciekawy sposób łączą je z chęcią dania mieszkańcom czegoś więcej. Dlatego na zmianę z interesującymi pokazami nieba odbywają się tutaj imprezy kulturalne takie jak koncerty muzyczne czy spektakle.

Zielona Góra - Wydarzenia

Jesteś miłośnikiem muzyki? A może wolisz kabaret lub naładowany emocjami spektakl teatralny… Odwiedzaj serwis Biletyna i sprawdzaj, co ciekawego mamy do zaproponowania w Zielonej Górze. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Zapraszamy!