Wydarzenia Zielona Góra 2023/2024 | Imprezy i atrakcje

Dodaj do ulubionych
Ulubione

Bilety i wejściówki na wydarzenia w Zielona Góra


Narodowy Balet Gruzji Sukhishvili

 KUP BILET

Teatr Baniek Mydlanych - Tajemnica Bańki Szczęścia

 KUP BILET

Teatr Baniek Mydlanych - Tajemnica Bańki Szczęścia

 KUP BILET

Zaręczony pogrąŻony

WYPRZEDANE

Zaręczony pogrąŻony

 KUP BILET

Piotr Bukartyk/AJAGORE - Jastrzębie wśród Jastrzębi

 KUP BILET

Jeśli pragniesz kobiety to ją porwij

 KUP BILET

Jeśli pragniesz kobiety to ją porwij

 KUP BILET

Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków

 KUP BILET

Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał

 KUP BILET

Fast Love - Tribute to George Michael

 KUP BILET

Prime Orchestra - Rock Sympho Show

 KUP BILET

"Znaczek miłości". Doskonała komedia z czasów PRL-u w doborowej obsadzie!

 KUP BILET

Aleja Rocka Symfonicznie

 KUP BILET

Przesyłka z zaświatów - reż. Cezary Żak

 KUP BILET

Przesyłka z zaświatów - reż. Cezary Żak

 KUP BILET

Polska Noc Kabaretowa 2023

 KUP BILET

Szlagiery Śląskie z humorem

 KUP BILET

Bożyszcze Kobiet

 KUP BILET

Bożyszcze Kobiet

 KUP BILET

Dżem

 KUP BILET

Kiedy kota nie ma...

 KUP BILET

Kiedy kota nie ma...

 KUP BILET

Wieczór Panieński Plus

 KUP BILET

Wieczór Panieński Plus

 KUP BILET
ZOBACZ WIĘCEJ
Wydarzenia z okolicy Zielona Góra

Największe miasto województwa lubuskiego to nie tylko siedziba organów samorządu województwa, ale również miejscowość o bogatych tradycjach i silnie rozwiniętej kulturze. Większość odwiedzających ją turystów prawdopodobnie kojarzy to miasto z Winobraniem, jednak w mieście działa kilka ośrodków kultury jak Filharmonia Zielonogórska. Najczęściej organizowane w mieście Zielona Góra wydarzenia kulturalne i artystyczne to koncerty muzyczne, spektakle operetkowe i teatralne oraz przedstawienia baletowe. W lubuskiej stolicy na stałe zagościło też kilka festiwali kulturalnych i muzycznych.

Jakie wydarzenia Zielona Góra może zaproponować?

Kalendarium imprez kulturalnych wypełnione jest wydarzeniami muzycznymi, które odbywają się na przykład w Filharmonii Zielonogórskiej. Jednak oferta koncertowa i teatralna jest o wiele bogatsza i pozwala poznać miasto z ukrytej przed przypadkowymi widzami strony. Odwiedzając regularnie nasz serwis, a szczególnie zakładkę Zielona Góra Wydarzenia, możesz szybko przekonać się, że to miasto tętni artystycznym życiem, a spędzenie w nim pełnego niezapomnianych wrażeń wieczoru jest tylko kwestią dokonania właściwego wyboru.

Gdzie spędzić dobrze czas w Zielonej Górze?

Jeśli planujesz odwiedzić Zieloną Górę, poniżej znajdziesz miejsca, w których możesz przyjemnie spędzić czas. Jeśli jesteś mieszkańcem Zielonej Góry i któraś ze wskazanych poniżej miejscówek nie jest Ci znana, prawdopodobnie powinieneś podziękować osobie, która jest Twoim doradcą w kwestii rozrywki i skoncentrować się na ofertach publikowanych w naszym serwisie. Szybko przekonasz się, że życie może smakować znacznie lepiej, a serce może pulsować w znacznie bardziej rozrywkowym rytmie.

Filharmonia Zielonogórska

Kolebka zielonogórskiej muzyki i sztuki działa w nieprzerwanej formie od lat 50-tych ubiegłego wieku. Filharmonia Zielonogórska to ośrodek kultury z tradycją, który liczne przedsięwzięcia artystyczne wpasowuje w zróżnicowane gusta swoich słuchaczy. Bilety na większość organizowanych w Filharmonii koncertów sprzedają się na pniu na długo przed datą wydarzenia, dlatego warto śledzić na bieżąco organizowane w Filharmonii Zielona Góra wydarzenia. Tradycyjnie Filharmonia jest domem dla koncertów operowych i operetkowych od Straussa do Pucciniego. Rocznie odbywa się tam około 100 koncertów, z których każdy meloman wybierze coś dla siebie. Jeśli jesteś miłośnikiem kabaretów i czujesz, że słowo meloman słabo Cię opisuje, nie przejmuj się – najpopularniejsi twórcy kabaretowi traktują Filharmonię Zielonogórską tak poważnie, jak tylko potrafią i regularnie umożliwiają stałym bywalcom zaznajomienie się ze swoimi najnowszymi skeczami.

Hala CRS

Nowoczesne centrum rekreacyjno-sportowe zaprasza w swoje progi nie tylko fanów sportu i rekreacji. Duża hala, mieszcząca aż 5 tys. widzów to miejsce często wykorzystywane do organizacji wielu imprez kulturalnych czy rozrywkowych. Swój jubileusz postanowił tutaj świętować zespół LemON. Fani George'a Michaela będą usatysfakcjonowani zapierającym dech w piersiach widowiskiem upamiętniającym dorobek artysty.

Cafe Noir

Całkiem świeże i równocześnie ambitne miejsce, w którym odbywają się m.in. kameralne koncerty. Twórcom klubo-kawiarni Cafe Noir przyświeca bardzo ambitny cel – chcą tworzyć kulturalne centrum lokalności. Ta kulturalna klubo-kawiarnia w swoich progach chętnie gości zespoły i artystów, którzy szukają miejsca, w których ich artystyczna droga nabierze rozpędu.

Planetarium Wenus

Wyobrażasz sobie spektakl teatralny w planetarium? Bez względu na udzieloną odpowiedź warto, byś odwiedził to bardzo ciekawe miejsce na kulturalnej mapie Zielonej Góry. Głównym założeniem Planetarium Wenus jest popularyzacja nauki, ale twórcy miejsca w bardzo ciekawy sposób łączą je z chęcią dania mieszkańcom czegoś więcej. Dlatego na zmianę z interesującymi pokazami nieba odbywają się tutaj imprezy kulturalne takie jak koncerty muzyczne czy spektakle.

Zielona Góra - Wydarzenia

Jesteś miłośnikiem muzyki? A może wolisz kabaret lub naładowany emocjami spektakl teatralny… Odwiedzaj serwis Biletyna i sprawdzaj, co ciekawego mamy do zaproponowania w Zielonej Górze. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Zapraszamy!