Wydarzenia Zielona Góra 2023/2024 | Imprezy i atrakcje

Dodaj do ulubionych
Ulubione

Bilety i wejściówki na wydarzenia w Zielona Góra


Serca na odwyku - Cezary Żak, Katarzyna Żak, Hanna Śleszyńska, Michał Piela

Wyprzedane

Serca na odwyku - Cezary Żak, Katarzyna Żak, Hanna Śleszyńska, Michał Piela

 KUP BILET

To tylko botoks - czyli zastrzyk uśmiechu

 KUP BILET

To tylko botoks - czyli zastrzyk uśmiechu

 KUP BILET

Dziwna Wiosna - Kilka osób przyszło 2 Tour

 KUP BILET

Magic Christmas Concert

 KUP BILET

Kabaret Smile - "Nowy" program na 20-lecie

 KUP BILET

Kabaret Smile - "Nowy" program na 20-lecie

 KUP BILET

Stare Dobre Małżeństwo

 KUP BILET

Komedia odlotowa, czyli lumbago

 KUP BILET

Komedia odlotowa, czyli lumbago

 KUP BILET

Katarzyna Piasecka - Nowy program stand-up comedy „Ukąszona”.

 KUP BILET

Wielka Gala Noworoczna - Koncert Wiedeński z Wiednia do Nowego Jorku

 KUP BILET

Spoko Loko - koncert dla dzieci

 KUP BILET

Czerwone Gitary - Platynowy Koncert na BIS

 KUP BILET

Koncert Wiedeński z Gwiazdami 2024

 KUP BILET

Cleo – 10 lat My Słowianie

 KUP BILET

Pikantni

 KUP BILET

Pikantni

 KUP BILET

Polska Noc Kabaretowa 2024

 KUP BILET

Mam tę moc. Bal u Elsy

 KUP BILET

Mam tę moc. Bal u Elsy

 KUP BILET

Rubinowe Gody

 KUP BILET

Narodowy Balet Gruzji Sukhishvili

 KUP BILET

Kabaret Młodych Panów - nowy program: Co się stało?

 KUP BILET

Klimakterium ... i już

 KUP BILET

Tribute to Dirty Dancing - Live in Concert

 KUP BILET

Między łóżkami

 KUP BILET

Między łóżkami

 KUP BILET

Maleńczuk - Klauzula Sumienia

 KUP BILET

Improłajzers (Kołaczkowska, Różalska, Majer, Machoń, Głowacki)

 KUP BILET
ZOBACZ WIĘCEJ
Największe miasto województwa lubuskiego to nie tylko siedziba organów samorządu województwa, ale również miejscowość o bogatych tradycjach i silnie rozwiniętej kulturze. Większość odwiedzających ją turystów prawdopodobnie kojarzy to miasto z Winobraniem, jednak w mieście działa kilka ośrodków kultury jak Filharmonia Zielonogórska. Najczęściej organizowane w mieście Zielona Góra wydarzenia kulturalne i artystyczne to koncerty muzyczne, spektakle operetkowe i teatralne oraz przedstawienia baletowe. W lubuskiej stolicy na stałe zagościło też kilka festiwali kulturalnych i muzycznych.

Jakie wydarzenia Zielona Góra może zaproponować?

Kalendarium imprez kulturalnych wypełnione jest wydarzeniami muzycznymi, które odbywają się na przykład w Filharmonii Zielonogórskiej. Jednak oferta koncertowa i teatralna jest o wiele bogatsza i pozwala poznać miasto z ukrytej przed przypadkowymi widzami strony. Odwiedzając regularnie nasz serwis, a szczególnie zakładkę Zielona Góra Wydarzenia, możesz szybko przekonać się, że to miasto tętni artystycznym życiem, a spędzenie w nim pełnego niezapomnianych wrażeń wieczoru jest tylko kwestią dokonania właściwego wyboru.

Gdzie spędzić dobrze czas w Zielonej Górze?

Jeśli planujesz odwiedzić Zieloną Górę, poniżej znajdziesz miejsca, w których możesz przyjemnie spędzić czas. Jeśli jesteś mieszkańcem Zielonej Góry i któraś ze wskazanych poniżej miejscówek nie jest Ci znana, prawdopodobnie powinieneś podziękować osobie, która jest Twoim doradcą w kwestii rozrywki i skoncentrować się na ofertach publikowanych w naszym serwisie. Szybko przekonasz się, że życie może smakować znacznie lepiej, a serce może pulsować w znacznie bardziej rozrywkowym rytmie.

Filharmonia Zielonogórska

Kolebka zielonogórskiej muzyki i sztuki działa w nieprzerwanej formie od lat 50-tych ubiegłego wieku. Filharmonia Zielonogórska to ośrodek kultury z tradycją, który liczne przedsięwzięcia artystyczne wpasowuje w zróżnicowane gusta swoich słuchaczy. Bilety na większość organizowanych w Filharmonii koncertów sprzedają się na pniu na długo przed datą wydarzenia, dlatego warto śledzić na bieżąco organizowane w Filharmonii Zielona Góra wydarzenia. Tradycyjnie Filharmonia jest domem dla koncertów operowych i operetkowych od Straussa do Pucciniego. Rocznie odbywa się tam około 100 koncertów, z których każdy meloman wybierze coś dla siebie. Jeśli jesteś miłośnikiem kabaretów i czujesz, że słowo meloman słabo Cię opisuje, nie przejmuj się – najpopularniejsi twórcy kabaretowi traktują Filharmonię Zielonogórską tak poważnie, jak tylko potrafią i regularnie umożliwiają stałym bywalcom zaznajomienie się ze swoimi najnowszymi skeczami.

Hala CRS

Nowoczesne centrum rekreacyjno-sportowe zaprasza w swoje progi nie tylko fanów sportu i rekreacji. Duża hala, mieszcząca aż 5 tys. widzów to miejsce często wykorzystywane do organizacji wielu imprez kulturalnych czy rozrywkowych. Swój jubileusz postanowił tutaj świętować zespół LemON. Fani George'a Michaela będą usatysfakcjonowani zapierającym dech w piersiach widowiskiem upamiętniającym dorobek artysty.

Cafe Noir

Całkiem świeże i równocześnie ambitne miejsce, w którym odbywają się m.in. kameralne koncerty. Twórcom klubo-kawiarni Cafe Noir przyświeca bardzo ambitny cel – chcą tworzyć kulturalne centrum lokalności. Ta kulturalna klubo-kawiarnia w swoich progach chętnie gości zespoły i artystów, którzy szukają miejsca, w których ich artystyczna droga nabierze rozpędu.

Planetarium Wenus

Wyobrażasz sobie spektakl teatralny w planetarium? Bez względu na udzieloną odpowiedź warto, byś odwiedził to bardzo ciekawe miejsce na kulturalnej mapie Zielonej Góry. Głównym założeniem Planetarium Wenus jest popularyzacja nauki, ale twórcy miejsca w bardzo ciekawy sposób łączą je z chęcią dania mieszkańcom czegoś więcej. Dlatego na zmianę z interesującymi pokazami nieba odbywają się tutaj imprezy kulturalne takie jak koncerty muzyczne czy spektakle.

Zielona Góra - Wydarzenia

Jesteś miłośnikiem muzyki? A może wolisz kabaret lub naładowany emocjami spektakl teatralny… Odwiedzaj serwis Biletyna i sprawdzaj, co ciekawego mamy do zaproponowania w Zielonej Górze. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Zapraszamy!