koncert

WaluśKraksaKryzys + Ignu

koncert

WaluśKraksaKryzys + Ignu

WaluśKraksaKryzys + Ignu - Bilety na koncert

WaluśKraksaKryzys – gitarowe objawienie 2019 roku. Jego muzyka to mieszanka nośnych riffów, elektroniki i słodko-gorzkich obserwacji związanych z codziennością (rówieśników) Walusia. Obserwacji zaskakująco kolorowych, jak na tę cholernie szarą rzeczywistość. Sam tłumaczy to tak - "Moja muzyka to poezja śpiewana na petardzie".
Pierwsza płyta "MiłyMłodyCzłowiek" nagrana w amatorskich warunkach została uznana za jedną z ciekawszych propozycji 2019 roku i zaowocowała kontraktem z Mystic Production, zaproszeniami na m.in.: Enea Spring Break, Męskie Granie Young Orchestra, ale... wiadomo, rok 2020. Mimo to WKK został laureatem konkursu "Twój Projekt na Famie" związanego z 50-leciem świnoujskiego festiwalu. Zdobył I miejsce w Jarocinie, wystąpił w Żywcu na finale Męskiego Grania i w całości zrealizował płytę "ATAK".

W roli supportu wystąpi zespół IGNU.
Dym, gruz, psychodela, ale też dużo tańca i piękna. Szalona rock’n’rollowa jazda pełna rozbudowanych i zaskakujących rozwiązań. Ignu zjechało Europę, promując swoją muzykę między innymi w Niemczech, na Węgrzech, w Czechach i we Włoszech. Ich utwory pojawiały się często na antenach Antyradia, Trójki, ale także Czwórki czy RDC. By w pełni doświadczyć możliwości Ignu, trzeba przeżyć ich koncert - te zawsze pełne są niesamowitej energii. Ignu w 2017 wydało debiutancki album “Lightningflash Flintspark”. Dwa lata później album “Auriga” gdzie jeszcze wyraźniej słychać liczne zmiany tempa i nastroju. Śmiało sięgają po polskie teksty. W 2020/2021 publikują pojedyncze single zbierając siły przed trzecią płytą, planowaną na 2022 rok. Równocześnie publikują kolejne odcinki swoich Mindcastów, czyli rozmów o muzyce, twórczości i sztuce.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Warszawa

WYPRZEDANE

Recenzje WaluśKraksaKryzys + Ignu

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert