koncert Warszawska Orkiestra Sentymentalna

Warszawska Orkiestra Sentymentalna - Śpiewnik kolędowy

koncert Warszawska Orkiestra Sentymentalna

Warszawska Orkiestra Sentymentalna - Śpiewnik kolędowy

Warszawska Orkiestra Sentymentalna - Śpiewnik kolędowy - Bilety na koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Warszawska Orkiestra Sentymentalna od początku swojego istnienia jest zauroczona cudownym, muzycznym światem międzywojnia. W ich wykonaniu niezapomniane szlagiery nabierają niezwykłego, świeżego blasku doskonale łączącego szacunek do tradycji z nowatorskimi, żywiołowymi aranżacjami.
Tym razem artyści sięgają do kanonu polskich kolęd tworząc barwne, pełne emocji i niekonwencjonalne muzyczne widowisko. Obok znanych i lubianych „kolędowych standardów” usłyszymy kilka, nieco zapomnianych perełek z czasów Dwudziestolecia. „Śpiewnik kolędowy” Warszawskiej Orkiestry Sentymentalnej stanowi niezwykłą, pełną Bożonarodzeniowej magii, autorską próbę spojrzenia na jedną z najbardziej oczywistych części naszej tradycji. I trzeba przyznać, próbę zjawiskowo piękną i po mistrzowsku udaną.

CZYTAJ WIĘCEJ

Recenzje i opinie: Warszawska Orkiestra Sentymentalna - Śpiewnik kolędowy

Jestem zachwycona! Piekna tego glosu, brzmienia instrumentów nie da sie opisać. Polecam wszystkim niezdecydowanym!
Kasia 17.12.2019 22:52
Piękny koncert. Muzycy z WOS pięknie grają i śpiewają. Bardzo zdolni młodzi ludzie, którym to co robią sprawia frajdę, a przy okazji dają radość innym.
Teresa 17.12.2019 15:17
Cudowny koncert, wspaniali muzycy, piękna płyta - aż się nie chce wychodzić z tego świata w szarą codzienność. Ale właśnie dzięki takim koncertom owa szarość zyskuje kojący, łagodny blask, więc trochę może łatwiej będzie trwać.
Agni 16.12.2019 08:46
Wspaniały klimat świąt Bożego Narodzenia
16.12.2019 08:28

Polecane z kategorii koncert