koncert
Wawer Music Festival - Śpiewająca lokomotywa

koncert

Wawer Music Festival - Śpiewająca lokomotywa

Wawer Music Festival - Śpiewająca lokomotywa - Bilety na koncert

Wawer Music Festival - Śpiewająca lokomotywa | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2019, 2020

"Śpiewająca lokomotywa" Tuwim - Salaber - Zelnik

W imieniu Podkarpackiej Fundacji Rozwoju Kultury, z wielką radością, zapraszamy na VII edycję Wawer Music Festival, która zapowiada się wyjątkowo imponująco.
Ten prawdziwy Festiwal Gwiazd będzie wielką atrakcją dla mieszkańców Warszawy
i okolic. Każde wydarzenie muzyczne można uświetnić kolacją serwowaną przez Mistrza Mariusza Okrasę w Restauracji Malinowej.

Na Gali Inauguracyjnej w dniu 18 października br. zobaczymy efektowny spektakl rodzinny, który bawiąc uczy.

Premiera wydarzenia przygotowana przez mistrzów gatunku pod kierunkiem kompozytora Piotra Salabera jest niezwykle wartościową formą edukacji młodego pokolenia, a zabawnym wspomnieniem dla starszych odbiorców. W "Panu Tralalińskim" usłyszymy brawurowe tryle fletu, w "Rzepce" elementy dynamicznego i zaskakującego humoru, w "Lokomotywie" wirtuozowską instrumentację, świetnie godzącą perkusję, instrumenty dęte i smyczkowe. Jeżeli istniałoby "Ptasie radio" to byłaby to autentyczna najlepsza lista przebojów. Każdy przeżyje na swój sposób najlepsze wiersze Juliana Tuwima w świetnej oprawie muzycznej Piotra Salabera.

Spektakl na troje śpiewających aktorów, Bajkową Orkiestrę Symfoniczną i śpiewającego dyrygenta. Solistów mamy wybornych, którym przewodzi postać lektora - Jerzego Zelnika.

Gościem honorowym będzie Krzysztof Dudek - dyrektor Narodowego Centrum Kultury oraz znany twórca projektów promujących polskie tradycje i historię.

CZYTAJ WIĘCEJ

Recenzje

Brak recenzji

Polecane