koncert
Widowisko Usłyszeć Taniec

koncert

Widowisko Usłyszeć Taniec

Widowisko Usłyszeć Taniec - Bilety na koncert

Widowisko Usłyszeć Taniec - Rybnik Teatr Ziemi Rybnickiej | Kupuj Bilety Online

USŁYSZEĆ TANIEC to niezwykły projekt taneczny oparty na różnych formach stepowania: flamenco, stepie irlandzkim, amerykańskim, tańcu współczesnym oraz muzyce ethnojazzowej granej na żywo.

Barwny spektakl, w którym taniec stanowi integralną część muzyki, a muzyka - tańca. Różne kultury muzyczne spotykają się w jednym miejscu, a tradycja i nowoczesność to synonimy. Projekt tworzą wybitni tancerze i muzycy, soliści widowisk, mistrzowie tradycji/współcześni performerzy.

Więcej informacji: www.uslyszectaniec.pl Zapraszamy na 90 minutowy spektakl muzyki, tańca i śpiewu w wykonaniu 4 tancerzy i 6 muzyków.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Przepiękny występ dla każdego. Naszemu 6-letniemu towarzyszowi też się podobało 😉
Świetny spektakl, piękna muzyka i efektowny taniec.
Bardzo fajne widowisko. Polecam :)
Świetny spektakl , ogromna praca , podziw dla artystów .
Świetne widowisko!
Cudowny spektakl ,wspaniali tancerze.Jestem pełna podziwu,oby więcej takich przedstawień....
Fantastyczne przedstawienie - świetny pomysł i realizacja, wspaniali tancerze. Plecam
Byłam pod wrażeniem profesjonalizmu tancerzy
świetny występ,rewelacyjny pokaz stepowania i muzyki na żywo.Doskonała zabawa i pokazowy sposób kontaktu z publicznością
Świetne widowisko, nowatorskie połączenie 4 różnych rodzajów tańca, wszystko bardzo profesjonalnie przygotowane. Polecam wszystkim, sama pewnie udam się na ten spektakl jeszcze raz :)
Wspaniały spektakl, bardzo bogaty program, połączenia stylów tańców i stepowe dialogi pomiędzy nimi geniale! Warstwa muzyczna także rewelacyjna - śpiew, gitara, no i cudowny flet. Naprawdę warto!
Koncert super.....,wspaniałe połączenie kultur w muzyce i tańcu. Pomysł genialny. Artyści extra. Jedyna uwaga dotyczy rytmicznego wykonania, a ponieważ był to główny motyw przedstawienia, to warto go dopracować. Generalnie wspaniała energia, cudowny głos śpiewaków i poczucie rytmu. Rewelacyjna tancerka flamenco. Świetna flecistka.
Świetne widowisko!
taniec to piękna forma wyrażania emocji -młodzi artyści "opowiedzieli" ciekawe historie a panowie muzycy -dopełnili całości -projekt bardzo ciekawy, mam nadzieję ,że nastąpi rozwój w tym kierunku , w pełni się odprężyłam - gratuluję i czekam na więcej

Polecane

KULT

KULT

(77)

najblizsze wydarzenie
03.11.2019 18:00

bilety od 60.00 PLN

Rybnik inne wydarzenia