koncert Wieczór jazzowy z Jackiem. Jazz Talk Show

Zdrada, kłamstwo i grzech. Perły polskiej piosenki

koncert Wieczór jazzowy z Jackiem. Jazz Talk Show

Zdrada, kłamstwo i grzech. Perły polskiej piosenki

Zdrada, kłamstwo i grzech. Perły polskiej piosenki - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Koncert ten to muzyczna podróż przez lata świetności polskiej piosenki, a więc: lata dwudzieste, czyli czas niezapomnianych kreacji kabaretowych (Morskie Oko, Qui Pro Quo i innych), sześćdziesiąte, czyli wiecznie żywe melodie z telewizyjnego Kabaretu Starszych Panów, czy wreszcie osiemdziesiąte, gdy ambitna muzyka płynąca z radiowych list przebojów pozwalała przetrwać trudne czasy zawirowań politycznych i gospodarczych.

La Binozue Jazz Quintet - formacja znana już z wcześniejszych występów w Piwnicy pod Baranami w różnych konfiguracjach. Tym razem swój sztandarowy program zaprezentują w pełnym składzie:

Natalia Piwowarczyk - śpiew
Filip Szostek - saksofon, klarnet
Jacek Śmietana - gitara
Vasyl Kobil - kontrabas
Tomasz Adamczyk - perkusja

Wieczór z cyklu wieczorów jazzowych z Jackiem - Jazz Talk Show.

CZYTAJ WIĘCEJ

Recenzje i opinie: Zdrada, kłamstwo i grzech. Perły polskiej piosenki

Zdrada, kłamstwo i grzech. Świetny koncert polskiej piosenki tej przedwojennej i z lat 60 i 70-tych. Dwie godziny świetnej zabawy. Wielkie brawa dla wokalistki p. Natalii Piwowarczyk. Piękny głos, młodość, entuzjazm, niesamowita energia, kontakt z publicznością. Nie można zapomnieć o zespole, który dostarczył publiczności dużą porcję świetnej muzyki. Nie tylko warto zobaczyć ten koncert, ale po prostu trzeba tam być.
Magdalena 24.06.2022 09:15
Super koncert!!!
24.06.2022 08:34
Miło spędzony wieczór . Bardzo interesujące, artystyczne wydarzenie które pozwoliło nam się przenieść w lata młodości naszej i naszych rodziców
19.09.2021 13:18

Polecane z kategorii koncert