koncert

Wieczory Bardów - Tomasz Szwed & Szwedzki Stół - recital "A jakby nie?"

koncert

Wieczory Bardów - Tomasz Szwed & Szwedzki Stół - recital "A jakby nie?"

Wieczory Bardów - Tomasz Szwed & Szwedzki Stół - recital "A jakby nie?" - Bilety na koncert

Tradycyjne przedświąteczne spotkanie z Tomaszem Szwedem w koncercie piosenki autorskiej. W programie stare i nowe piosenki, anegdoty, wspomnienia i aktualności.

Tomasz Szwed - autor, kompozytor, piosenkarz, psychoterapeuta. Gwiazda Pikniku Country w Mrągowie, znany także z programów TVN24 „Szkło kontaktowe". kontaktowe”. Polski song writer, narrator i komentator codzienności. Tworzy piosenki autorskie, ballady, utwory liryczne, satyrę polityczną i społeczną, piosenki country. Zdobywca licznych nagród w plebiscytach prasowych i radiowych. Kilkakrotnie reprezentował Polskę na zagranicznych festiwalach. Scenarzysta i reżyser widowisk muzycznych, juror, wykładowca warsztatów muzycznych i teatralnych. Autor trzech tomików poetyckich i czterech tomów terapeutycznych bajek dla dzieci. Członek zespołu terapeutyczno-badawczego Fundacji „Kogo?” w Klinice „Budzik”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Super! Od początku do końca przemyślany i perfekcyjnie przygotowany występ. Wzbudza dużo pozytywnych emocji i zmusza do zastanowienia nad światem i relacjami między ludźmi. Polecam.
Jak co roku w grudniu, jestem na koncercie Tomka i jak co roku jest to uczta muzyczna. Uwielbiam jak Tomek i Szwedzki Stół śpiewają "starocie"- jak chyba każdy uwielbiam nostalgię. Ale ...dzieki za nowe piosenki ! No i te gitary .......Kochani WIELKIE Dzięki ! PS You have made my coming Christmas 2019 - GREAT !
Roland from Poland 23.12.2019 09:59
Koncert bardzo ciepły i fajny. Niezmiernie ciekawe obserwacje z codziennego życia wzięte i odbite w tekstach piosenek pana Tomasza Szweda. Jedyny zgrzyt to publiczność. Byłem na koncercie w Ośrodku Kultury Ochoty. Jeśli ktoś idzie do przybytku, który ma kulturę w nazwie to powinien się zachowywać w granicach oficjalnie pojętej kultury. Tymczasem nalazło się jednokomórkowego chamstwa, które nie dość, że nagrywało piosenki na telefony nie przejmując się zasłanianiem komuś widoku telefonem trzymanym oburącz w górze to jeszcze błyskało innym po oczach sprawdzając co chwilę jakieś wiadomości. Telefonem można pobawić się w domu proszę chamstwa, bo państwem was nie nazwę.
Wspaniały, czarodziejski koncert ze starymi przebojami i nowymi dźwięczącymi świeżością autorskimi piosenkami, okraszony błyskotliwą konferansjerką autora.
Jak zwykle bawiliśmy się wspaniale. Tomek Szwed jest artystą absolutnie nietuzinkowym, teksty jego piosenek bardzo wnikliwie recenzują naszą współczesność, a przy tym są dowcipne. Nie sposób więc się nudzić na jego koncertach, a tym bardziej na corocznym grudniowym, który jest jak zwykle wyjątkowy.
Artysta w wysokiej formie twórczej, wspaniale nawiązujący kontakt z publicznością emanujacy ciepłem i z wysokim poziomem profesjonalizmu.

Polecane