koncert

Wieczory bardów - 40 lat na scenie - The best of Mirek Czyżykiewicz

koncert

Wieczory bardów - 40 lat na scenie - The best of Mirek Czyżykiewicz

Wieczory bardów - 40 lat na scenie - The best of Mirek Czyżykiewicz - Bilety na koncert

Wieczory bardów - 40 lat na scenie - The best of Mirek Czyżykiewicz - Warszawa OKO Ośrodek Kultury Ochoty | Kupuj Bilety Online

Mirek Czyżykiewicz - mistrz wszech sztuk - poeta, kompozytor, malarz, rysownik, bard, gitarzysta, aranżer... Charyzma, nieskrępowana wyobraźnia, zachwycające obrazy, magiczny nastrój koncertów - tę wyliczankę można by długo uzupełniać, a i tak nie wymieniłoby się wszystkiego... Tego wieczoru będzie można usłyszeć kompilację utworów z takich płyt, jak "AVE", która stała się cezurą w historii polskiej piosenki autorskiej, "Odchodzę wracam", nagranej z zespołem Kameleon pod kierownictwem muzycznym Hadriana Filipa Tabęckiego, "Allez!", "Autoportret I" lub "Świat widzialny" z wierszami genialnego Josifa Brodskiego. Mirek zaprezentuje również utwory pochodzące ze spektakli w reż. Jerzego Satanowskiego, w tym z "Białej lokomotywy".

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Mimo iż darzę ogromnym sentymentem Czyżykiewicza, to koncert w półplaybacku, z jedną piosenką przy gitarze bardzo mnie rozczarował. Piękny głos, jednak ta formuła - niezadawalająca. Myślę, że koncert nie wart był ryzyka pandemicznego, szczególnie jeśli się ma w domu wszystkie płyty i można ich posłuchać w lepszej jakości w domu.

Polecane