Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-10-2022

koncert

"Wiersze lodu i ognia" - spotkanie autorskie z Markiem Kaczkowskim i mini-koncert inspirowany "Grą o Tron"

koncert

"Wiersze lodu i ognia" - spotkanie autorskie z Markiem Kaczkowskim i mini-koncert inspirowany "Grą o Tron"

"Wiersze lodu i ognia" - spotkanie autorskie z Markiem Kaczkowskim i mini-koncert inspirowany "Grą o Tron" - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Wydawnictwo Anagram oraz Służewski Dom Kultury zapraszają fanów "Gry o Tron" i twórczości G.R.R. Martina na wyjątkowe wydarzenie: mini-koncert piosenek inspirowanych "Grą o Tron" połączony z promocją "Wierszy Lodu i Ognia" - tomiku poetyckiego Marka Kaczkowskiego, inspirowanego twórczością G.R.R.Martina.

„Wiersze Lodu i Ognia" autorstwa Marka Kaczkowskiego to tomik poetycki inspirowany popularną sagą „Pieśń Lodu i Ognia" i jej serialową ekranizacją. Autor w wierszach stara się znaleźć odpowiedź na pytanie o fenomen popularności sagi Martina i serialu nakręconego na jej podstawie oraz pokazać, dlaczego według niego Martin staje się Tolkienem naszych czasów.

Podczas spotkania autor opowie o fascynacji "Grą o Tron" i o tym jak doszło do powstania wierszy. Dodatkowo będzie można porozmawiać z autorem oraz wysłuchać wierszy w interpretacji aktora Rocha Siemianowskiego, znanego zarówno fanom fantastyki (z licznych audiobooków do książek) jak i szerszym fanom z ról telewizyjnych.

Spotkanie uświetni mini-koncert muzyczny, w czasie którego usłyszymy 10 utworów związanych z Grą o Tron i tomikiem wierszy. Będą to piosenki stworzone do tekstów Marka Kaczkowskiego przez dwóch bardów - Szymona Podwina i Marcina Gąbkę.

Marcina Gąbka, jest twórcą i wykonawcą piosenek autorskich z nurtu poezji śpiewanej, a prywatnie wielki fanem "Gry o Tron". Szymon Podwin to wirtuoz gitary, aranżer, poeta i wykonawca, współtwórca zespołu "Triada Poetica", autor kompozycji do wierszy Kaczmarskiego, Tuwima i Baczyńskiego.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: "Wiersze lodu i ognia" - spotkanie autorskie z Markiem Kaczkowskim i mini-koncert inspirowany "Grą o Tron"

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert