koncert

Woda na młyn 14/03

koncert

Woda na młyn 14/03

Woda na młyn 14/03 - Bilety na koncert

Grupa taneczna Woda na Młyn powstała w grudniu 2013 roku z inicjatywy tancerzy oraz instruktorów – byłych członków warszawskich uczelnianych zespołów pieśni i tańca. Z miłości do folkloru i chęci kontynuowania swoich pasji stworzyli zespół, który wypełnia nie tylko warszawską, ale też ogólnopolską niszę tańca ludowego. Korzystając i czerpiąc z polskiego folkloru, Woda na Młyn tworzy kompozycje stylizowane do współczesnej muzyki folkowej i jazzowej bazującej na muzyce ludowej i szlacheckiej. Woda na Młyn to zespół, który szuka inspiracji i powiązań międzykulturowych, łączy dyscypliny sztuki i szuka nowych kontekstów scenicznych dla tańca ludowego, traktując go jako środek artystycznego wyrazu.

Zespół ściśle współpracuje z Teatrem Pijana Sypialnia, a owocem tej współpracy są koncerty, spektakle z udziałem kilkudziesięciu artystów – Koncert Świąteczny, Koncert Miasto/Wieś czy spektakl "Wesele".

Od lipca 2016r "Woda na Młyn" działa jako projekt stały Stowarzyszenia "Passionfruits", realizując między innymi projekt "Carpatia Connecting Cultures".

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Woda na młyn 14/03

Wspaniały występ! Zarówno dla fanów folku, jak i tych, którzy uważają, że polska muzyka narodowa i ludowa to przeżytek :) Będą zaskoczeni. Było bardzo zabawnie, momentami wzruszająco. Jestem pełna podziwu dla autora koncertu, jak i dla wykonawców. Gratuluję pomysłu i wykonania! Czekamy na kolejny koncert "Wody na młyn". Wielu moich znajomych dopytuje już o termin :) Naprawdę było warto :) Dziękuję!
Bardzo pozytywny wystep.

Polecane z kategorii koncert