koncert
Wojciech Gąssowski

koncert

Wojciech Gąssowski

Wojciech Gąssowski - Bilety na koncert

Wojciech Gąssowski - Rybnik Dom Kultury Rybnik-Niedobczyce - Sala widowiskowa | Kupuj Bilety Online

Wojciecha Gąssowskiego chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Wszyscy znamy jego wielki ponadczasowy przebój  „Gdzie się podziały tamte prywatki”, który zdobył pierwszą nagrodę na Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu w 1987 r. czy też „Zielone Wzgórza nad Soliną”, bez których nie odbędzie się żaden koncert życzeń z dawnych lat. Na Scenie Białołęckiego Ośrodka Kultury przy van Gogha 1 piosenkarz wystąpi ze swoimi największymi szlagierami, zaśpiewa też utwory ze swojej ostatniej płyty „I wish you love”.

 Wojciech Gąssowski debiutował w 1962 r. na Festiwalu Młodych Talentów w Szczecinie, gdzie znalazł się w złotej dziesiątce laureatów. Współpracował m.in. z zespołem Czerwono-Czarni, z grupą Chochoły, śpiewał standardy jazzowe ze Swingtetem Janusza Zabieglińskiego i Triem Włodzimierza Nahornego. Był także częścią zespołu Tajfuny, z którym nagrał swój pierwszy przebój „Zielone Wzgórza nad Soliną”. Jako solista nagrywał również z orkiestrą Radiowego Studia Rytm. Związany był również z grupą ABC Andrzeja Nebeskiego, która w tym czasie zyskała największą popularność.

 Artysta został wyróżniony złotą płytą za album „Love me tender” oraz dwiema platynowymi płytami za albumy „Party” i „Gdzie się podziały tamte prywatki”. Ostatnia płyta zatytułowana „Co przed nami” sprzedała się w nakładzie 20 tys. egzemplarzy. W 2010 r. ukazała się najnowsza płyta zatytułowana „I Wish You Love”.

 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Świetny występ Pana Wojtka tylko czasowo za krótki bo ok. 1 godz.oraz brak kapeli akompaniującej bo zastępowały ją podkłady.
Występ Pana Gąssowskiego BARDZO NAM się podobał. Byliśmy grupą 7 osobową w wieku 25-30 lat. Pomimo, że dominowała starsza grupa wiekowa Pan Wojciech rozruszał publiczność gdzie wiek nie miał znaczenia. Bardzo fajnie się bawiliśmy i chętnie powtórzylibyśmy taki wypad nawet za większą opłatą. Brawo dla organizatorów !!!
Było super,wspaniały występ i atmosfera
Było bardzo miło, brakowało trochę muzyków, którzy akompaniowali by artyście, za to on sam spisał się na medal. Zaśpiewał praktycznie bez żadnych przerw dużo przebojów. Jest w świetnej formie.
Świetna atmosfera, Wykonawca niezmiennie znakomicie śpiewa jak i wygląda. To nasza młodość, cofnęliśmy się o ponad pół wieku. Rówieśnicy pana Wojtka Gąssowskiego. Brawo dla Pani Dyrektor BOK.
To była super prywatka Sala wypełniona po brzegi.Pan Wojciech wciągnął wszystkich do zabawy Cala sala spiewala razem z nim.Patrząc j na widownię myśle .ze wszyscy się super wyluzowali No i cena biletu na każda kieszeń
Koncert rewelacja.Piękne piosenki, a energii Panu Wojciechowi możemy tylko pozazdrościć.
Super artysta to i super impreza. Jest niedosyt bo chciałoby się aby koncert trwał dłużej. Prosimy o więcej koncertów właśnie w tym BOK-u, ale serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację występu.

Polecane

KULT

KULT

(77)

najblizsze wydarzenie
03.11.2019 18:00

bilety od 60.00 PLN

Rybnik inne wydarzenia