koncert

Wtorek z satyrą, czyli Marek Majewski zaprasza - Jacek Fedorowicz oraz Teatrzyk Piosenki Satyrycznej "Czyści jak łza"

koncert

Wtorek z satyrą, czyli Marek Majewski zaprasza - Jacek Fedorowicz oraz Teatrzyk Piosenki Satyrycznej "Czyści jak łza"

Wtorek z satyrą, czyli Marek Majewski zaprasza - Jacek Fedorowicz oraz Teatrzyk Piosenki Satyrycznej "Czyści jak łza" - Bilety na koncert

Wtorek z satyrą, czyli Marek Majewski zaprasza - Jacek Fedorowicz oraz Teatrzyk Piosenki Satyrycznej "Czyści jak łza" | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Jacek Fedorowicz – wszechstronny twórca obdarzony wieloma talentami, przede wszystkim satyryk i aktor, z wykształcenia artysta malarz. Ponadto: konferansjer, autor tekstów, scenarzysta, felietonista, prozaik, radiowiec, reżyser, grafik, karykaturzysta, humorysta, przenikliwy obserwator i komentator rzeczywistości. Współtwórca cyklicznych programów rozrywkowych w TVP: „Poznajmy się”, „Runda”, „Małżeństwo doskonałe”, „Kariera”. Zagrał w filmach m.in.: „Kryptonim Nektar”, „Lekarstwo na miłość”, „Walkower”, „Zawsze w niedzielę”, „Kochajmy syrenki”, „Małżeństwo z rozsądku”, „Polowanie na muchy”, „Milion za Laurę”, „Motodrama”, „Poszukiwany, poszukiwana”. Był też czynny w niezależnym życiu kulturalnym jako grafik (Komiks „Solidarność” – 500 pierwszych dni) i artysta estradowy. Autor programów satyryczno-politycznych rozpowszechnianych w latach 80-tych poza cenzurą. Od 1989 ponownie występuje w telewizji i publikuje w prasie, jest m. in. autorem i głównym wykonawcą popularnego programu „Dziennik telewizyjny”.

Teatrzyk Piosenki Satyrycznej „Czyści jak łza” – Twórcy Teatrzyku…: Marek Markiewicz i Jaromir Wroniszewski w roku 2016 obchodzili 40-to lecie wspólnej pracy artystycznej. W tym czasie powstało ponad 200 piosenek, liczne skecze, audycje radiowe, słuchowiska i wierszyki okazjonalne.

Wydarzenie na fb: https://www.facebook.com/events/2738233376497409/

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Świetny wieczór ze wspaniałymi artystami. Jacka Fedorowicza wiele lat nie widziałem na żywo, ale nadal jest w doskonałej formie. Co do "Czystych jak łza", to było to moje pierwsze z nimi zetknięcie i od razu zdobyli moje serce. Całość świetnie poprowadził i urozmaicił piosenkami Marek Majewski. Z przyjemnością pójdę na kolejne spotkanie, jak tylko będzie!

Polecane