Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2022

koncert

XI GALA ZSPOŁU TANECZNEGO SKAZA

koncert

XI GALA ZSPOŁU TANECZNEGO SKAZA

XI GALA ZSPOŁU TANECZNEGO SKAZA - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Serdecznie zapraszamy na podsumowanie roku artystycznego Zespołu Tanecznego SKAZA czyli na XI GALĘ SKAZY, która odbędzie się w dniach: 1 i 2 października br. w sali widowiskowej RCK RDK o godz. 17:00. W programie tradycyjnie prezentacje poszczególnych grupa tanecznych, pokazy solistów i duetów. Całość zostanie utrzymana w klimacie subkultury hiop-hopowej. Czyli będzie na luzie ale jednocześnie jak zawsze spektakularnie i wyjątkowo! Jak zawsze nie zabraknie niespodzianek, nie tylko tych tanecznych!
Zespół Taneczny SKAZA działa niezwykle prężnie pod kierownictwem założycielki i choreografki Manueli Krzykały, reprezentując Racibórz na najważniejszych turniejach i mistrzostwach nie tylko Polski, ale i świata. Drugim instruktorem jest Magdalena Mosek. W dodatkowych zajęciach akrobatycznych wspiera zespół Joanna Sokołowska.
SKAZA składa się z solistów oraz kilkunastu grup, w których tańczy obecnie 168 tancerzy od 5. do 45. roku życia. Zespół szkoli się w takich technikach tanecznych jak taniec klasyczny, taniec jazzowy, taniec współczesny i street dance. Zdobywa nagrody i wyróżnienia na wielu konkursach oraz turniejach tanecznych. Od 2018 jest członkiem Międzynarodowej Federacji Tańca WADF oraz poszczególni jej członkowie Międzynarodowej Organizacji Tańca IDO. W mistrzostwach obu organizacji zarówno grupy jak i poszczególni tancerze zdobyli miejsca na podium. Największym sukcesem jest wicemistrzostwo świata Agaty Kruszelnickiej w kategorii street dance. I choć zespół ma wyrobioną swoją markę oraz prestiż, to nie tylko zwycięstwa turniejowe są najważniejsze. To przede wszystkim zespół młodych ludzi i ich instruktorów, tworzących SKAZ-ową rodzinę, wieloletnie przyjaźnie, wyjazdy, emocje - po prostu sposób na życie.
Honorowane raciborskie karty: ,,Senior 60+'', ,,Rodzina +''

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: XI GALA ZSPOŁU TANECZNEGO SKAZA

Rewelacyjnie!!
05.10.2022 13:55
super
03.10.2022 13:17
Wspaniale❤️Jak co toku było pięknie !!!!Dla każdego coś miłego od tańców subtelnych, zmysłowych , tematycznych dających dużo do myślenia po tance wesołe , hip -hopowe jazzowe, baletowe i wiele innych !!!!Mega występy i zaangażowanie Instruktorów , p.Darka , naszych cudownych tancerzy i reszty ekipy . 🫶🫶🫶Są The Best!!!!!!!!!Zawsze jesteśmy 2 dni i zawsze każdego dnia przeżywamy ogromne emocje dzięki SKAZIE👌👌👌Polecamy występy zespołu SKAZA!!!!!! Bardzo Dziekujemy p.Manueli i p.Madzi za wszystko ❤️P.Manuelo już tak bardzo tęsknimy i jesteśmy pełni smutku ,ale życzymy wszystkiego dobrego z całego serca ❤️❤️❤️
Doto 03.10.2022 11:47
SUPER
Agnieszka 03.10.2022 11:21
Wspaniałe wydarzenie pod względem artystycznym jak i organizacyjnym . Do wczoraj nie wiedzieliśmy z partnerką że taki zespół istnieje . Zostaliśmy totalnie zaskoczeni w pozytywnym znaczeniu . Będziemy polecali ten zespół wśród wszystkich znajomych . BRAWO , BRAWO , BRAWO !!!!!
Edward 03.10.2022 09:49
Rewelacja! Wysoki poziom przygotowania gali.
Karina 02.10.2022 13:20
Cudowna impreza, klimat .
K8 02.10.2022 09:19
Cudowne wydarzenie :)
Ach 02.10.2022 08:27

Polecane z kategorii koncert