koncert

XIV Silesia Gospel Festival - koncert galowy

koncert

XIV Silesia Gospel Festival - koncert galowy

XIV Silesia Gospel Festival - koncert galowy - Bilety na koncert

XIV KONCERT GALOWY SILESIA GOSPEL FESTIVAL - Oprócz Chóru Gospel, złożonego z uczestników warsztatów woklanych, wystąpią nauczyciele i gwiazdy Festiwalu.

Ten koncert jest od początku festiwalowej historii, pełnym pasji i emocji przeżyciem dla uczestników oraz dla publiczności. Uczestnicy warsztatów mają szansę zmierzyć się z samym sobą, zakosztować magii sceny oraz spotkać się z wartościowymi, pełnymi zaangażowania ludźmi.

WYSTĄPIĄ:
Silesia Gospel Choir
Gospel Kids, zespoły Holy Noiz i Deocentricity oraz nauczyciele: Gabriela Gąsior i Adam Kosewski

Gwiazdą tegorocznego festiwalu jest JNR Robinson.

JNR Robinson to urodzony artysta - od 4 roku życia zdobywał pierwsze wokalne doświadczenia u boku starszego brata w lokalnych chórach. Obecnie należy do najbardziej popularnych i szanowanych wokalistów gospel w Europie i na świecie. Związany z z radiem i telewizją, występował również w najlepszych musicalach na West End.

JNR Robinson od lat przemierza Europę spędzając swój czas głównie we Francji, Włoszech, Niemczech, Szwajcarii i w Polsce, koncertując, prowadząc chóry i warsztaty gospel dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

JNR wystąpił gościnnie na płycie ŚP. Zbigniewa Wodeckiego, "Dobrze, że jesteś “ z 2018.

Kilka słów od JNR Robinsona o sobie:

I am a people person, I love travelling, different cultures fascinate me. I am thankful my work allows me to travel to many different countries around the world. I enjoy working with people, whether within a group environment, or working one on one. My passion and desire is always to motivate and inspire, to help people see their full potential. My ultimate desire is to create a “school of arts” where people have the opportunity to work on talents they either already possess and desire to nurture. Within this, we also create an environment for people who feel they might not be gifted in anything artistic at all to just come along and “give it a try”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: XIV Silesia Gospel Festival - koncert galowy

Wspaniały koncert! Tego nie da się opisać słowami. Trzeba być, słyszeć, widzieć...
Pełna energii impreza, fantastyczni wykonawcy i prowadzący!! Emocjonujący koncert!! Polecam!!!! W okresie przedświątecznym wprowadza w szczęśliwy nastrój!!!! Za rok 20 grudzień jestem tam znowu!!!! Wspaniały koncert! Wielki szacun!!
Świetny koncert. Energetyczna, bardzo pozytywna muzyka. Polecam z całego serca. Córki brały udział w warsztatach wokalnych już po raz drugi. Rok temu już zapowiedziały udział w tegorocznych. Jeśli potrzebujesz zaczerpnąć energii to coś dla Ciebie.
Bardzo dobrze przygotowane. Dobrze się bawiliśmy. Dziękujemy. Za rok także będziemy.
Uczta dla ucha i duszy♥️
Było cudownie, niezapomniane przeżycie, uczta emocjonalna i duchowa :)
koncert udany chociaz na poprzednich bawiłam sie lepiej.
Cudowny koncert,wspaniale przeżycie dla całej rodziny. Zostajemy wiernymi fanami.
Koncert super
Wspaniały koncert!!!!!
Fantastyczny koncert z niezwykła oprawą
Boskie przepiękne super 👌
Świetnie się bawiliśmy 😁👍
Wspaniały koncert, gorąco polecam!!!!
fantastyczna imoreza szkoda ze w tym stylu tylko raz w roku
Cudowna impreza! Polecam!!
Niesamowita energia płynąca ze sceny. Niezapomniane wrażenia i przepiękne duchowe przeżycie. Z roku na rok festiwal jest coraz lepszy.
Wspaniały jak co roku.
Przepiękny czas. Byliśmy pod ogromnym wrażeniem umiejętności uczestników ręce i nogi rwały się do tańca. Wrażenia godne polecenia i do tego został uwielbiany Ten Najwyższy
Wspaniałe wydarzenie, uczta muzyczna! Byłam pierwszy raz ale na pewno nie ostatni.
Super wykonawcy i super atmosfera
Impreza wspaniała!!!! Dużo by pisać, ale kawał dobrej roboty został wykonany na warsztatach dla dzieci i dorosłych. Szacun dla WSZYSTKICH!!! Koncert FANTASTYCZNY.
Wszystko przebiegało pozytywnie. Jestem zadowolona.
Energetyczny oraz porywający koncert.

Polecane z kategorii koncert