koncert

XVIII Festiwal Mocnych Brzmień

koncert

XVIII Festiwal Mocnych Brzmień

XVIII Festiwal Mocnych Brzmień - Bilety na koncert

Program XVIII FMB im. Ryśka Bieńka
17 lipca 2021, godz. 18:00, boisko przy Zamku w Świeciu
bilety w cenie 30 zł

Hounsis
Over The Under
It Follows
Turbo

Uczestników imprezy obowiązują zasady zawarte w Regulaminie: https://oksir.eu/docs/regulaminy-wydarzen/regulamin-imprezy-xviii-fmb.pdf

Organizator: Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Świeciu

Sponsorzy: Schumacher Packaging Zakład Bydgoszcz Sp. z o.o., Katarzyna Lipińska, Julia Szwankowska

www.fb.com/festiwalmocnychbrzmien

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: XVIII Festiwal Mocnych Brzmień

Spokojna, bardzo dobrze zorganizowana impreza. Punktualność jak w zegarku szwajcarskim. Headliner - grupa TURBO - zagrał na światowym poziomie!
Świetna impreza i rewelacyjnie zorganizowana. Po pierwsze zespoły- Jak zawsze super. Po drugi nagłośnienie i oprawa wizualna-rewelacja. Do tego odpowiednia ilość ochrony ( i to takiej która umie sobie radzić). Gastronomia niestety troszkę kulała- jedno stoisko z piwkiem ( długie kolejki) i brak piwa bezalkoholowego-to jedyny mankament.
Świetna miejscówka, urządzenie festiwalu obok zamku krzyżackiego daje fajny klimat, nagłośnienie lepsze niż na wielkich koncertach oraz dobór składu tej edycji - genialny, każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Nastawienie zespołów - klasa, widać że po przerwie w organizowaniu występów na scenie pojawili się ludzie chcący tylko jednego - dobrej zabawy. Ogarnięcie organizatorów - zadbali o to, żeby na takim kameralnym gigu każdy miał okazję zobaczyć co się dzieje na scenie (telebim). Atmosfera jak najbardziej na plus, członków zespołu można było złapać w tłumie, pogadać z nimi, cyknąć zdjęcie - prawdziwy duch rock'a. Zdecydowanie polecam.
Zajebista impreza. Za rok też jadę.
Mocne brzmienia i super naglosnienie
Koxxxxx
Było super, szkoda tylko, że tak krótko.

Polecane z kategorii koncert