koncert

ZPiT "POWIŚLE" "Dla Ciebie Mamo"

koncert

ZPiT "POWIŚLE" "Dla Ciebie Mamo"

ZPiT "POWIŚLE" "Dla Ciebie Mamo" - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Koncert "Dla Ciebie Mamo"

Zespół Pieśni i Tańca Powiśle im. Kazimiery Walczak „Mamci” jak co roku zaprasza wszystkich swoich sympatyków do udziału w tradycyjnym koncercie "Dla Ciebie Mamo…". W tym roku koncert urozmaicony został o choreografie Zespołu Virsky z Kijowa.

Koncert zabierze publiczność w taneczno-wokalną podróż, prezentującą moc tańców regionalnych i pieśni ludowych. Wyjątkowy charakter wydarzenia, które dedykowane jest rodzicom, a zwłaszcza mamom, w podziękowaniu za ich opiekę i trud wychowawczy, gwarantuje atmosferę pełną wzruszeń i radości. Oprócz znanego już repertuaru Zespół przygotował w programie kilka nowości. Na scenie zadebiutują m. in.: maluchy z grupy IV oraz nowo powstały chór, w którym usłyszymy zarówno byłych tancerzy zespołu jak ich rodziców.

Wydarzenie stanowi także podsumowanie efektów pracy dzieci i młodzieży uczęszczających na zajęcia wszystkich grup Zespołu Pieśni i Tańca "Powiśle".

Koncert „Dla Ciebie Mamo” już 29 maja o godz. 16.00 w sali widowiskowej „Domu Chemika”. Bilety w cenie 15 zł dostępne w kasie POK, tel.: 81 458 67 21 i na Biletyna.pl

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: ZPiT "POWIŚLE" "Dla Ciebie Mamo"

Supeeeeeeeeer
Anna 30.05.2022 21:14
Wspaniały koncert❤️
Marta 30.05.2022 14:29
Super występ!
Natalia 30.05.2022 08:30

Polecane z kategorii koncert