Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 30-06-2024

koncert

IMPRESJE KOLĘDOWE DUET: BAŃKA & ZIELIŃSKA

koncert

IMPRESJE KOLĘDOWE DUET: BAŃKA & ZIELIŃSKA

IMPRESJE KOLĘDOWE  DUET: BAŃKA & ZIELIŃSKA - koncert

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Impresje Kolędowe to tradycyjne kolędy inaczej. To Elektro-Kolędy.
Zapraszamy na Smolna 14 do Chopin Salon na seans elektro - kolędowy w aranżacjach stworzonych przez Gośkę Bańkę wraz z Agnieszką Zielińską odpowiedzialną za sample w projekcie.
Jedyna taka propozycja, która daje kolędom inny wymiar oraz przestrzeń nie z tego świata.

Zapraszamy Państwa do świata kolęd w nowych, zaskakujących aranżacjach!

O Artystkach:
BAŃKA & ZIELIŃSKA, to prawdziwe pasjonatki muzyki.

MAŁGORZATA BAŃKA
Kompozytorka , pianistka, wokalistka, dziennikarka , aktorka i producentka spektakli muzycznych. Koncertowała m.in. w: Teatrze Polonia , w Studio im. Agnieszki Osieckiej i na Zamku Królewskim w Warszawie, także na Festiwalu Filmowym Dwa Brzegi w Kazimierzu Dolnym , w Piwnicy pod Baranami i w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie oraz w Teatrze Jaracza w Łodzi. Zagrała na pokazie Macieja Zienia jako gość specjalny oraz wzięła udział, jako muza projektanta, w filmie ”Piąty Żywioł – Kobieta”. Wystąpiła na Warsaw Fashion Street. Stworzyła i wyprodukowała spektakle muzyczne: „Właśnie kocham. Poświatowska”, „Nie bój się nocy. Opowieść o Powstaniu Warszawskim” oraz „Egzamin z Zagłady. Getto oczami kobiet”. Od 2019 r. prowadzi autorską audycję radiową Rendez-vous z Gośką Bańką na antenie Radia dla Ciebie. Obecnie pracuje nad płytą
POŚWIATY - Bańka | Możdżer | Samitowski , która ukaże się na wiosnę 2024 .
AGNIESZKA ZIELIŃSKA
Multiinstrumentalistka, dyrygentka, pianistka, gitarzystka, kompozytorka, pedagog. Jej działalność koncertowa obejmuje zarówno wykonania muzyki komponowanej oraz improwizacje inspirowane muzyką filmową. Bierze udział w wielu projektach polskich i zagranicznych. Ostatnio wykonała aranżacje i skomponowała muzykę do spektaklu „Ballady Hultajskie/Dystrykt Warszawa” w projekcie finansowanym przez m.st. Warszawy oraz autorskie kompozycje do projektu teatralnego „Manifesty”. Współpracowała ze Studiem Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego,Teatrem Ochoty, Teatrem Lalka, Teatrem Druga Strefa oraz innymi instytucjami kultury.

Połączenie talentów tych dwóch dziewczyn tworzy niecodzienny duet, który zabierze Państwa w niezwykły świat dźwięków

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Podaruj bliskim niezapomniane emocje!

Kup voucher

Recenzje i opinie: IMPRESJE KOLĘDOWE DUET: BAŃKA & ZIELIŃSKA


Jak działają recenzje?

Brak recenzji