Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2022

koncert 18. Zaduszki jazzowe w Pińczowie

18. Zaduszki Jazzowe w Pińczowie: Aleksandra Mońko - Allen Quintet

koncert 18. Zaduszki jazzowe w Pińczowie

18. Zaduszki Jazzowe w Pińczowie: Aleksandra Mońko - Allen Quintet

18. Zaduszki Jazzowe w Pińczowie: Aleksandra Mońko - Allen Quintet - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

ALEKSANDRA MOŃKO - ALLEN Quintet
Ola Mońko Allen - piano
Jerzy Małek – tp
Tomasz Grzegorski – ts
Konrad Żołnierek – kontrabas
Kacper Skolik – perkusja

Aleksandra Mońko-Allen
Absolwentka Szkoły Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Gdańsku – Wrzeszczu. Ukończyła Studium Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Swój pierwszy zespół jazzowy założyła w 1996. Dwukrotnie zdobyła pierwszą nagrodę w kategorii tematów jazzowych na Konkursie Kompozytorskim im. K. Komedy. Koncertowała w Polsce i USA.

Jerzy Małek
Trębacz, kompozytor, producent i wykładowca uniwersytecki. Pedagog na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie na kierunku Jazzu i muzyki estradowej. Autor muzyki do teatru oraz kina: napisał muzykę do etiudy „Powroty”, etiudę do filmu dokumentalnego „Ziemia Bezdomnych”, ilustracje muzyczną do niemego filmu „Huragan”.

Tomasz Grzegorski
Absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Laureat wielu prestiżowych festiwali. Współpracował z wybitnymi artystami z Polski i zagranicy.

Konrad Żołnierek
Absolwent szkoły muzycznej w Olsztynie w klasie fortepianu, potem klarnetu i elektrycznej gitary basowej. Studiował w Akademii Muzycznej w Gdańsku na Wydziale Dyrygentury Chóralnej, Muzyki Kościelnej, Edukacji Artystycznej, Rytmiki i Jazzu. Grał w Big-Bandzie Akademii Muzycznej w Gdańsku, Silent Quintet, The Gentleman Jazz Quartet, MNR Kolektyw, Tomasz Chyła.

Kacper Skolik
Perkusista jazzowy młodego pokolenia. Absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej w Gliwicach im. Ludomira Różyckiego. Brał udział w wielu wydarzeniach artystycznych, także zagranicznych. Jeden z dziesięciu perkusistów biorących udział w projekcie J. A. P. Kaczmarka "Emigra - Symfonia bez końca". Finalista konkursu "Jazz Drummers Competition 2018".

CZYTAJ WIĘCEJ

Recenzje i opinie: 18. Zaduszki Jazzowe w Pińczowie: Aleksandra Mońko - Allen Quintet

Super
30.10.2022 08:35
18. Zaduszki Jazzowe w Pińczowie: Aleksandra Mońko - Allen Quintet
Pińczów, 29.10.2022
Pińczowskie Samorządowe Centrum Kultury

PROMOCJA DNIA

-25%

Zabrze
07.12.2022 19:00

bilety od 69,00 zł

KUP BILET

Polecane z kategorii koncert