koncert

TERAZ MUZYKA jesienna z White Deer, Fuzja i Jinx

koncert

TERAZ MUZYKA jesienna z White Deer, Fuzja i Jinx

TERAZ MUZYKA jesienna z White Deer, Fuzja i Jinx - Bilety na koncert

Na jednej scenie spotkają się dobrze wam znane rybnickie zespoły. Trzy spojrzenia na rockową stylistykę, różne inspiracje i wielkie muzyczne pasje oraz dojrzałość twórcza.
Wystąpią:
Fuzja – łączy w sobie elementy klasycznego rocka z funkiem i alternatywą, zespół zagra w składzie: Mateusz Szewczyk – wokal, gitara rytmiczna, Jeremiasz Zawadzki – bas, Bartłomiej Chlubek – perkusja, Tomasz Kukułka – gitara solowa, wokal.
Jinx to rockowa mieszanka 4 różnych osobowości, które łączy wieloletnia przyjaźń oraz pasja do wspólnego tworzenia. Grają rockowo, energicznie oscylując zarówno wokół dźwięków grunge’owych jak i progresywnych, w składzie: Dominika „Mania” Dawia - wokal, Dawid Dawia - bas, Jakub Kempe - gitara i Kamil Jezusek - perkusja.
White Deer - łączy ich pasja do każdego wydawanego dźwięku, w swoich muzycznych poszukiwaniach nie stronią od inspiracji indie-rock, reggae i country. W swoich utworach opowiadają o różnych aspektach życia codziennego, sytuacjach, miejscach, które ich inspirują, pokazując jednocześnie, że w tym wszystkim obecny jest On.

Bilety: 25 zł

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: TERAZ MUZYKA jesienna z White Deer, Fuzja i Jinx

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert