koncert

Zakochaj się w mojej Warszawie - spektakl muzyczny

koncert

Zakochaj się w mojej Warszawie - spektakl muzyczny

Zakochaj się w mojej Warszawie - spektakl muzyczny - Bilety na koncert

20 LAT DKŚ - RETROSPEKTYWA
„Zakochaj się w mojej w Warszawie” Spektakl muzyczny

Piosenki z musicalu „Zakochaj się w mojej Warszawie”

muz.: Ryszard Szwec, tekst: Wiesława Sujkowska, reż. i choreogr.: Tomasz Tworkowski
wyst.: Anna Ścigalska, Robert Kowalski, Krystyna Zajkowska, Piotr Sieluk, zespół muz.: Marek Lipski (instrumenty klawiszowe), Patryk Sztabiński (akordeon), Mateusz Dobosz (kontrabas), Paweł Maruszak (perkusja)

„Zakochaj się w mojej w Warszawie” to musical wyprodukowany przez Dom Kultury Śródmieście w 2018 roku. W pełni oryginalne dzieło, z piosenkami skomponowanymi przez Ryszarda Szweca i tekstami autorstwa Wiesławy Sujkowskiej, to pierwszy musical, którego jedną z bohaterek jest właśnie Warszawa.
Tym razem zapraszamy na koncert-spektakl, w którym zaprezentujemy najpiękniejsze piosenki z tego musicalu, w częściowo nowej obsadzie, z nowymi choreografiami. Warszawa zasługuje na to, by znów zabrzmiały utwory takie, jak „Kawiarenka na Nowym Świecie”, „Pieśń słoików”, „Piosenka warszawianek”, czy tytułowa „Zakochaj się w mojej Warszawie”.

BILETY: 30 PLN

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Warszawa

Recenzje i opinie: Zakochaj się w mojej Warszawie - spektakl muzyczny

Muzyka fajna, ale sam spektakl....po prostu nudny :( Szkoda, że ustawienie dźwięku było takie, że czasem nie było słychać o czym śpiewają (Czyściciele) a czasem było tak głośno, że nie pozostawało nic, prócz przykrycia uszu...(piosenka z drugiej połowy spektaklu wykonywana przez młodą dziewczynę). Najfajniejsze kawałki? Gdy grała sama muzyka (odkryłam, że wiolonczela jest ekstra!!!). Z pewnością nie będzie to jednak impreza, którą polecę :(
Bardzo miło spędzone popołudnie, fenomanalni artyści, koncert urozmaicony występami tancerzy!
Przecudne piosenki z piękną muzyką i pięknym tekstem. Absolutnie warto je usłyszeć, bo świat staje się optymistyczniejszy :). Świetny pomysł z dobraniem wieku wykonawców. A na koniec były zasłużone owacje.
Przyjemnie spędzone popołudnie. Bardzo fajnie dobrany repertuar, który oprawiony w pasująca do całości muzykę i scenografię stworzył niepowtarzalny klimat. Amatorzy, zarówno Ci młodego jak i starszego pokolenia, w sposób realistyczny, przenieśli widownię do Warszawy, która była tak obecną i realistyczna. Super

Polecane z kategorii koncert