koncert

Zbigniew Preisner i Przyjaciele. Stare i Nowe Kolędy 2018

koncert

Zbigniew Preisner i Przyjaciele. Stare i Nowe Kolędy 2018

Zbigniew Preisner i Przyjaciele. Stare i Nowe Kolędy 2018 - Bilety na koncert

Zbigniew Preisner i Przyjaciele. Stare i Nowe Kolędy 2018 - Rybnik Teatr Ziemi Rybnickiej | Kupuj Bilety Online

Wystąpią: Beata Rybotycka, Edyta Krzemień, Joanna Pocica, Maciej Balcar, zespół Jana Karpiela Bułecki. kwartet smyczkowy: Zbigniew Paleta, Radosław Pujanek, Kamila Barteczko, Magdalena Pluta, a także Dominik Wania- fortepian, Jacek Królik- gitary, Łukasz Adamczyk- gitara basowa, Sławomir Berny- instrumenty perkusyjne pod dyrecją Zbigniewa Preisnera

Bilety: I miejsca 100 zł, II miejsca 80 zł w przedsprzedaży do 30 listopada 2017.

Od 1 grudnia: I miejsca 120 zł, II miejsca 100 zł

Po 17 latach od wydania ich po raz pierwszy, kompozytor wraca do przepięknych utworów wzbogacając nadchodzące wydawnictwo o siedem nowych kolęd.

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na koncert, podczas którego Zbigniew Preisner i towarzyszący mu na płycie Artyści zaprezentują jedne z najpiękniejszych i najbardziej wzruszających polskich piosenek około świątecznych.

17 lat temu wydałem „Moje kolędy na koniec wieku”, w tym roku do starych kolęd dołączyły nowe: „W poszukiwaniu dróg”. Napisałem i nagrałem siedem nowych kolęd do pięknych i mądrych tekstów Ewy Lipskiej i Jana Nowickiego….

Posłuchajcie na żywo naszych wigilijnych refleksji...

Zbigniew Preisner

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Piękny i wzruszający koncert. Dziękuję serdecznie.
Super konzert ale to bylo oczywiste ....
Wspaniały koncert.Zarówno stare jak i nowe kolędy wzruszały i zmuszały do refleksji.Doskonałe wykonania artystów z najwyższej półki.Szczerze polecam.
Występ na wysokim poziomie, piękne słowa, muzyka, profesjonalni wykonawcy, wspaniałe nagłośnienie i prowadzący Mistrz Preisner. Łza się często w oku kręciła. Zabrakło kilku wesołych kolęd ... i nutki optymizmu.
Profesjonalnie i pięknie!
Bardzo dobry klimatyczny koncert
Wspaniały koncert, cudowna muzyka!
Piękny, wzruszający koncert.
Rewelacyjny koncert! Prawdziwa uczta dla duszy.... Jestem pełna podziwu dla Zbigniewa Preisnera.... skromny człowiek i niezmiernie inteligentny i odważny... Też jestem gorszego sortu!!!!
Dla mnie i mojego męża było to niezwykłe przeżycie! Pomimo, iż znam wszystkie zaprezentowane utwory, interpretacja we wczorajszym koncercie przeszła moje oczekiwania. Doznania artystyczne na najwyższym poziomie. Treści wyzwalające refleksje nad różnymi aspektami życia. Wydarzenie było również lekcją prawdziwego patriotyzmu! Byłam dumna, że jestem Polką i tutaj mieszkam.
Przepiekny koncert
Fantastyczny, niezapomniany wieczór. Perfekcyjne wykonanie. REWELACJA
Rybniczanin 08.01.2018 19:59
Podobało się:) Owacje na stojąco mówią same za siebie Polecam
Super koncert , dziękuje
Piękny koncert. Wspaniali artyści.
Koncert absolutnie magiczny
Wzruszające, piękne przeżycie. Perfekcyjne wykonanie, bardzo dobra akustyka.
Rewelacja, piękna muzyka, piękne głosy oraz piękne teksty zmuszające do myślenia.
PRZEPIĘKNY... BRAKUJE MI SŁÓW... Mistrz Preisner zawsze przenosi mnie w inny wymiar pełen ciepła ale i zadumy...
Świetny koncert! Długo czekaliśmy, żeby posłuchać i zobaczyć i wreszcie się udało i to w moim mieście! Piękna muzyka i skłaniające do przemyśleń teksty + wyjątkowe prowadzenie całości, polecam!
Cudowny koncert!
koncert na bardzo wysokim poziomie.
Cudowny spektakl,przepiekny cieply glos Zbigniewa Preisnera.Polecam wszystkim i jestem milo zaskoczona tak madrymi slowami wielu koled.Piekne slowa i jakze na czasie Ewy Lipskiej i Jana Nowickiego(!)
Pięknie zrelacjonowana nasza smutna rzeczywistość. Z wrażliwością, wdziękiem, subtelnością i klasą wykonania.
W końcówce koncertu czułem się trochę jak na wiecu politycznym totalnej opozycji (teksty i komentarze). Przykre.
Koncert przepiękny. Spędziłyśmy magiczny wieczór, czego zresztą można było się spodziewać patrząc na artystów. Zbigniew Preisner i jego Przyjaciele nie zawiedli. Polecam. Dla organizatora mały minus za opóźnienie w rozpoczęciu koncertu i zbyt późne otwarcie wejścia na salę, ale ponieważ nie znam przyczyn, gwiazdki nie odejmuję. Było rewelacyjnie!!!
Piękny koncert z pięknymi ludźmi. Prawdziwa uczta dla ducha.
Najpiękniejszy koncet, najbardziej przejmujący, głęboki i mądry na jakim byłam
Koncert,który na długo pozostanie w pamięci-prawdziwa uczta poetycko-muzyczna.Wokal (m.in.Beata Rybotycka) plus muzycy grający oddali klimat Piwnicy pod Baranami ,przywołując jej "nieobecnych" :Piotra Skrzyneckiego,Annę Szałapak i in.,a wszystko prowadzone ręką samego Mistrza Pana Zbigniewa Preisnera .Gorąco polecam dla wszystkich szukających poezji z najwyższej półki.
Sławomir Pluskota 08.01.2018 11:29
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane

Rybnik inne wydarzenia