Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-08-2022

koncert

Zespół MIG

koncert

Zespół MIG

Zespół MIG - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Zespół MIG pochodzi z miejscowości Pruszkowo k. Płońska. Formację tworzy czwórka rodzeństwa: Dorota , Marek , Krzysiek i Sławek Gwiazdowscy. Za oficjalną datę powstania zakłada się rok 2000 , kiedy to zespół rozpoczął pracę nad materiałem wydawniczym. Ich pierwszy utwór „Co ty mi dasz” osiągnął ogromną popularność i jednocześnie stał się jednym z największych hitów disco polo i Dance. Kolejne utwory to „Taki jest los” czy „ Niech podpowie ktoś mi dziś”. Kaseta o tytule ,,Czy to prawda”, wydana została w roku 2002 a w niej 12 utworów. Jej powstanie grupa w dużym stopniu zawdzięcza zespołowiTOP ONE który zajął się aranżacjami piosenek oraz jako pierwszy pomógł grupie wkroczyć na rynek Disco Polo i Dance.

W roku 2009 formacja wydała kolejny materiał w postaci płyty zatytułowanej „Wróć do mnie” , a w niej również 12 piosenek. Trzeba podkreślić , że zespół jako jeden z nielicznych tworzy same autorskie utwory, w których można usłyszeć , żywe instrumenty takie jak saksofon. Głównym pomysłodawcą , autorem tekstów i muzyki jest wokalista zespołu Marek. Druga płyta to takie hity jak „SMS” czy „Kocha się raz” . Do utworu by WA"> SMS” został nagrany teledysk.

W roku 2011 Formacja zajęła pierwsze miejsce na Festiwalu Disco Polo I Dance w Ryjewie, ale to nie koniec sukcesów tej grupy, rok później zespół dzięki widzom programu POLO TV i głosowaniu by WA"> SMS zajął pierwsze miejsce na festiwalu DISCO HIT FESTIWAL KOBYLNICA a piosenka „Jej dotyk” uzyskała tytuł Hitu Lata 2012. Rok później na tej samej scenie z utworem " Dziewczyna z sąsiedniej ulicy " formacja zajęła drugie miejsce . W roku 2013 na festiwalu w Ostródzie grupa wykonała utwór " Jej dotyk" , który zakwalifikował się do Gali Finałowej " Disco Polo Hit Wszech Czasów" . Żadna scena nie jest im obca a dowodem tego jest wytęp na Wielkiej Gali Disco Polo "Kiedyś i Dziś" w Sali Kongresowej w Warszawie.

Rok 2014 również okazał się być szczęśliwy dla zespołu Mig . Po sukcesie z utworem " Miód malina" grupa wydała dwa single " Nie ma mocnych na Mariolę oraz " Wymarzona" , które w momencie okazały się być wielkimi przebojami, odnotowującymi na swoim koncie miliony odsłon na kanale YouTube .

W czerwcu 2015 roku zespół wydał album pt. Wymarzona a na nim 12 autorskich utworów .

4 lipca 2015 na Polo Tv Hit Festival Szczecinek 2015 Mig obchodził swój jubileusz czyli 15-lecie istnienia zespołu. Tego dnia również głosami telewidzów Polo Tv zdobył tytuł Super PREMIERY za utwór Wymarzona.

Obecną nowością grupy jest utwór "Słodka wariatka" która także cieszy się niezwykłą popularnością.

CZYTAJ WIĘCEJ

MIG

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Zespół MIG

super! pełne 5 gwiazdek :-)
Rafał 23.01.2017 11:18
Super występ,świetny zespół ,po występie poświęcili czas dla publiczności na zdjęcia rozmowę autografy płyty.Atmosfera gorąca , organizacja bardzo dobra.Poszlibyśmy jeszcze raz do Ośrodka Sportu na inny koncert. Miło spędziliśmy czas.
Małgorzata 23.01.2017 09:20
Świetny zespół, występ super, szkoda, że tak krótko za tą cenę biletu.
fanka53 22.01.2017 14:53
Super występ!!!!
Pati 22.01.2017 12:23

Polecane z kategorii koncert