spektakl Zespół Pieśni i Tańca Śląsk

Zespół Pieśni i Tańca Śląsk - Koncert Galowy

spektakl Zespół Pieśni i Tańca Śląsk

Zespół Pieśni i Tańca Śląsk - Koncert Galowy

Zespół Pieśni i Tańca Śląsk - Koncert Galowy - Bilety na spektakl teatralny

Zapraszamy Państwa na serię Koncertów Galowych Zespołu Pieśni i Tańca "Śląsk" pod dyrekcją Pana Zbigniewa Cierniaka! Bilety na to niezwykłe wydarzenie artystyczne w Gorzowie Wielkopolskim, Rzeszowie, Wrocławiu oraz Krakowie już w sprzedaży.

O Zespole Pieśni i Tańca Śląsk

Zespół Pieśni i Tańca "Śląsk" to niezaprzeczalnie ambasador Polskiej Kultury Narodowej, kultury przez duże K! Każdy ich koncert to wielkie wydarzenie, czy to w Polsce, czy w najdalszym zakątku świata.

Koncert Galowy Zespołu Pieśni i Tańca Śląsk - program:

Artyści zaprezentują program oparty w na polskiej muzyce, pieśniach oraz tańcach ludowych. Przeważającą część programu stanowią kompozycje i opracowania muzyczne Stanisława Hadyny i układy choreograficzne Elwiry Kamińskiej - duetu twórców potęgi i sławy Zespołu "Śląsk".

W programie nie zabraknie ponadczasowych utworów: "Karolinka", "Ondraszek", "Hej te nasze góry" oraz tańców: "Taniec chustkowy", "Krakowiak", "Tańce górali podhalańskich" i wielu innych utworów. Przepiękne stroje, w jakich występują artyści Zespołu "Śląsk'' swoją przebogatą kolorystyką i formą perfekcyjnie oddają nastrój wykonywanych utworów.

CZYTAJ WIĘCEJ

Recenzje i opinie: Zespół Pieśni i Tańca Śląsk - Koncert Galowy

Piękny ,klimatyczny koncert . Ale chciałoby się usłyszeć jeszcze inne utwory jakie z pewnością znane są do dziś na Śląsku . Oczywiście dobór repertuaru jest w gestii prowadzących zespół.Cieszy fakt ,że zespół czerpie z bogactwa kulturowego innych regionów Polski.Brawo ŚLĄSK !!!
Wspaniałe przedstawienie, koncert super, jestem bardzo zadowolona że mogłam skorzystać z okazji i w ostatniej chwili kupić bilety. Polecam każdemu takie koncerty.
Pełny profesjonalizm, wigor i radość, płynąca od wykonawców. Duma z polskiej kultury!
Bardzo dobra druga część, Chociaż brakowało mi repertuaru typowo śląskiego. Pierwsza-europejska część, moim zdaniem do dużej poprawki szczególnie choreograficznie.
Przemile spędzony wieczór. Brakowało tylko muzyki na żywo.

Polecane z kategorii spektakl