koncert

Zespół Pod Budą

koncert

Zespół Pod Budą

Zespół Pod Budą - Bilety na koncert

Zespół Pod Budą | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Grupa Pod Budą powstała w 1977 roku i wywodzi się z kabaretu o tej samej nazwie, który powstał przy Akademii Rolniczej w Krakowie i funkcjonował tam do połowy lat 70. Koncertowała w kraju i za granicą, na największych polskich festiwalach, m. in. kilkakrotnie na Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu (wyróżnienie w 1979) i na festiwalu piosenki w Sopocie (1989). Na jej oryginalny i łatwo rozpoznawalny repertuar składają się autorskie kompozycje Andrzeja Sikorowskiego (muzyka i teksty) i Jana Hnatowicza (muzyka).

Od 1992 roku - obok Andrzeja Sikorowskiego i Anny Treter - tworzą ją: Marek Tomczyk (g) i Andrzej Żurek (bg). W 2003 r do zespołu dołączyła Maja Sikorowska (voc). Andrzej Sikorowski jest prawdopodobnie pierwszym w Polsce klasycznym przykładem barda z gitarą.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Przepiękny koncert!
Koncert wspaniały, repertuar wspaniały. Tylko niestety coś z akustyką było nie tak, bo niestety nie dało się nieraz zrozumieć słów spiewanych. Zwłaszcza gdy śpiewała Maja Sikorowska (zaznaczam, że nie mówię o piosenkach śpiewanych w języku greckim)
Ten, kto nie był niech żałuje.
Relewacja!!! Przeniosłam się w krainę łagodności i pięknej muzyki. Nie spodziewałam się, ale też pośpiewałam. Szczerze polecam!
Koncert fantastyczny! Poziom artystyczny ponad wszelkie oczekiwania. Uczta dla duszy!
Świetny występ! Jak zawsze nie zawiodłem się. Pełny profesjonalizm
Było świetnie. Maja z tatą na początek mega! Potem dalsza wspaniała również część występu. Bardzo udanie! Obsługa Teatru Roma również bez zarzutu.
Panna Madzia 21.11.2018 22:53
Fantastyczny koncert - 2 godziny 20 minut super muzyki. Od strony muzycznej rewelacyjne przeżycie.
Było super
Świetny koncert!
Koncert rewelacyjny!!!
Wspaniały koncert, dziekujemy!
ponad oczekiwania
Dobry układ choreograficzny całego występu, konferansjerka prowadzona(przez A.Sikorowskiego)z dużą kulturą i klasą a kondycja lidera znakomita. Nie sposób pominąć także perkusistki i jej swobody ruchów. Ona pływa nad tymi instrumentami. Widać, że kocha to co robi. A Andrzej S i Anna T. mimo pesela śpiewają jak 40 lat temu, głosy jak dzwony. Widać, że się dobrze prowadzą. Gratuluję!
Andrzej Sikorowski jest Wielki
Tak powinny wyglądać koncerty. Pod Budą jest klasą samą dla siebie, tu można się zapomnieć, najwyższe oceny. Organizator dobrze sobie poradził, mimo dużej ilości ludzi kolejki do szatni szybko znikały. Sala dobrze akustycznie przygotowana. Polecam
Przecudny koncert. Bardzo nam się podobało.
Jak zwykle świetny koncert !
Byłam już na koncercie Pana Andrzeja z córką. Tym razem chciałam wysłuchać piosenek grupy Pod Budą. Przez 1 godzinę była powtórka z tamtego koncertu z córką. Szkoda, bo 40 lat zobowiązuje. Podsumowując jestem zadowolona, że posłuchałam zarówno Pana Andrzeja i Pani Anny. Córce Pana Andrzeja życzę jak najlepiej.
mialem mjejsce na balkonie,okropna akustyka,nic nie rozumialem,slow,spiewu balkonu juz nie kupie.Artysta super.
Wspaniała uczta muzyczna! Utwory ciągle brzmią w mojej głowie. Wracajcie szybko z kolejnym koncertem do Szczecina!
Fantastyczny koncert, atmosfera bardzo miła. Wszystko się odbyło według planu. Pod Budą jak zwykle zaskoczyło przygotowanym repertuarem i 2,5 godzinnym występem. Aż było żal wracać do domu.
bardzo dobre
Rewelacyjny koncert.
Koncert-magia. Wspomnienia i wzruszenia. Słowo, muzyka, artyści, sala - wszystko na najwyższym poziomie. "Ciągle mało..."
UM 10.05.2018 21:37
Koncert udany, chociaż pierwsza część z Mają Sikorowską i z piosenkami z ostatniej płyty mniej mnie interesowała. Zły wybór sali - aula UAM nie pasuje do tej grupy i źle się ogląda z ostatnich rzedów.
michu77 10.05.2018 10:05
Mega KONCERT
Muzyka jak najbardziej piękna, ale niezbyt dobra akustyka mikrofonów, siedząc a sektorze B, bardzo słabo rozumiałem słowa piosenek, tak naprawdę to może tylko połowę z nich.
Janusz FT 23.03.2018 22:06
Muzycznie rewelacyjnie, przy przyzwoitej akustyce. Dużo wzruszających do łez momentów, ale błyskotliwy show to to nie był, a i niewiele akcentów jubileuszowych. Zaskakująca mała frekwencja, chyba z powodu wysokich cen biletów. W sumie, z powodu tych łez, jestem bardzo zadowolony.
Wiesiek S. 21.03.2018 21:39
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane

Cleo

Cleo

(23)

najbliższe wydarzenie
07.08.2020 19:30

bilety od 30.00 PLN