koncert

Zespół STARsi Koncert "Osiecka"

koncert

Zespół STARsi Koncert "Osiecka"

Zespół STARsi Koncert "Osiecka" - Bilety na koncert

Koncert „Osiecka” to najnowsza propozycja muzyczna, którą wraz ze swoimi wokalistami przygotował instruktor, kompozytor i aranżer, Michał Matras. Agnieszki Osieckiej nie trzeba nikomu przedstawiać. Jej teksty należą do kanonu polskiej piosenki poetyckiej i od lat nieprzerwanie zachwycają oraz wzruszają słuchaczy. Twórczość Osieckiej wciąż fascynuje i inspiruje, sprawiając że wielu wykonawców chętnie mierzy się z jej bogatym dorobkiem artystycznym.

Niezapomniane przeboje poetki, usłyszymy 28 września, w interpretacji Zespołu STARsi. Grupę tworzą aktywni seniorzy, których znamy z występów w Zespole Reprezentacyjnym Geriatrii, założonym ponad 4 lata temu w POK „Dom Chemika”. Na scenie zaprezentują się: Renata Siedlaczek, Edward Szymanek, Jagoda Sztuka, Janina Świech, Elżbieta Flasińska, Wiesław Suszek, Józefa Janczura i Bożena Jagielska. W programie m. in.: „Sing, sing”, „Małgośka”, „Nie żałuję”, czy „Nim wstanie świt”.

Wokalistom towarzyszyć będzie zespół instrumentalny w składzie:

Aleksandra Walasek – skrzypce,

Piotr Mazurek – gitara elektryczna,

Michał Matras – piano.

Koncert wyreżyserowany przez Rentę Siedlaczek, z pewnością doskonale wpisze się w poetycki klimat jesiennego wieczoru. Występ wzbogaci prezentacja fotografii nawiązujących do życia i twórczości Agnieszki Osieckiej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Zespół STARsi Koncert "Osiecka"

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert