koncert

Zuzanna – Muzyczny duet nie tylko liryczny

koncert

Zuzanna – Muzyczny duet nie tylko liryczny

Zuzanna – Muzyczny duet nie tylko liryczny - Bilety na koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Multiinstrumentalistka śpiewająca prosto z serca w muzycznym duecie z charyzmatyczną skrzypaczką. Koncert Zuzanny z Dorotą „Sową” Kuzielą w Kawiarni artystycznej Amfiteatru już 11 lutego.
Zuzanna to artystka, która wykonuje muzykę prosto z serca. Śpiewa, gra na wielu instrumentach i pisze słowa do swoich utworów. Autorska twórczość Zuzanny to piosenka z ambitnym tekstem najwyższej próby, doprawiona odrobiną folkowych brzmień. Śpiewa, akompaniując sobie na pianinie, gitarze i akordeonie.

Na koncie ma świetnie przyjęty, debiutancki album „Dzień dobry” (maj 2020). W grudniu 2021 miał premierę jej najnowszy singiel. Autorska kompozycja „Akacje na Stalowej” to poruszająca, czule wyśpiewana historia z warszawską Pragą w tle. W nagraniu gościnnie wziął udział Czesław Mozil, wzbogacając je o swój charakterystyczny, pełen emocji głos.

Podczas koncertu Zuzannie będzie towarzyszyła Dorota „Sowa” Kuziela, doskonała i charyzmatyczna skrzypaczka.

„Ma zjawiskowy głos, piosenki, które pisze, to czysta poezja.” – Maciej Szajkowski, Kapela ze wsi Warszawa.

Bilety wstępu: 15 zł w przedsprzedaży, 20 zł w dniu koncertu. Wejściówkę kupisz także w kasie Amfiteatru przy ul. Parkowej 1 (płatność wyłącznie gotówką).

Liczba miejsc ograniczona!

Działania prowadzone w zgodzie ze wszystkimi zaleceniami i obostrzeniami sanitarnymi. Na naszych wydarzeniach możesz czuć się bezpiecznie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Zuzanna – Muzyczny duet nie tylko liryczny

Co tu powiedzieć? Wspaniałe artystki. Rzadko spotykany tak czysty głos. Swoboda na scenie. Po prostu super
Mariusz 13.02.2022 09:20

Polecane z kategorii koncert