koncert

Najpiękniejsze Piosenki – Basia Stępniak-Wilk

koncert

Najpiękniejsze Piosenki – Basia Stępniak-Wilk

Najpiękniejsze Piosenki – Basia Stępniak-Wilk - Bilety na koncert

Najpiękniejsze Piosenki – Basia Stępniak-Wilk

Basia Stępniak-Wilk -śpiewająca autorka, kompozytorka, poetka - od ponad 20-tu lat bawi, rozśmiesza, wzrusza swoich słuchaczy; jej sposób śpiewania i nawiązywania kontaktu z publicznością sprawiają, że widzowie wychodzą z tych koncertów w radosnych nastrojach. Do tego niebanalny repertuar – autorskie piosenki, znane z list przebojów („Bombonierka” - duet z Grzegorzem Turnauem, „Słodka chwila zmian”, „Wiośnie nie”), nagradzane na największych polskich konkursach i festiwalach, świetnie napisane, zaskakujące fabułami i pointami. Znakomici instrumentaliści i nietuzinkowe aranżacje to dodatkowy atut recitali Basi Stępniak-Wilk, które są nie tylko obcowaniem ze sztuką na najwyższym poziomie, ale i chwilą relaksu w dzisiejszym, pełnym niepokoju, świecie.
Basia Stępniak-Wilk, śpiewająca autorka z Krakowa, jest laureatką m.in. I miejsca i Nagrody im. W. Bellona na Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie, Grand Prix im. J. Kofty Ogólnopolskiego Przeglądu Piosenki Autorskiej OPPA w Warszawie, za całokształt dokonań artystycznych otrzymała Nagrodę Kapituły im. J. Kaczmarskiego. Jej książka dla dzieci „Tulisia” otrzymała nagrodę prestiżowego Konkursu im. A. Lindgren, organizowanego przez Fundację ABC XXI Cała Polska Czyta Dzieciom. Artystka ma w swoim dorobku autorskie płyty (m.in. CD O obrotach, CD Słodka chwila zmian, CD Obce kraje, CD Przywidzenia) oraz tomiki poezji (w 2018 r. ukazała się książka „Ponad ziemią” z płytą, na której wiersze Basi interpretują m.in. A. Dymna, J. Nowicki i M. Bałata), prowadzi cykliczne spotkania z poezją i piosenką w Nowohuckim Centrum Kultury, promuje też piosenkę literacką w cotygodniowej audycji „Muzyczna bombonierka” w Radiu Kraków. Basia Stępniak-Wilk należy do zespołu krakowskiego Teatru Loch Camelot, na jej recitale stale zaprasza też Piwnica pod Baranami.

Basia Stępniak-Wilk - śpiew
Jasiek Kusek - fortepian
Paweł Solecki - fagot, melodica, cajon, EWI
Michał Braszak - kontrabas
Miłosz Wilk - wibrafon
Gertruda Szymańska - instrumenty perkusyjne

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń

Recenzje Najpiękniejsze Piosenki – Basia Stępniak-Wilk

Bardzo piękne,głębokie przeżycie!!! Pani Basia tworzy i śpiewa pięknie! Jest UROCZĄ OSOBĄ - I świetnie-profesjonalnie prowadzi konferansjerkę.
Występ Jubilatki jak zawsze w wykonaniu Pani Barbary należał do wydarzenia bardzo ale to bardzo udanego. Zaproszeni Goście Jubilatki również spisali się na medal, który Pani Barbara od Prezydenta Majchrowskiego otrzymała. Wielkie Brawa.
Koncert wspaniały, bo p. Barbara Stępniak-Wilk jest osobą wrażliwą na piękno słowa i muzycznych dźwięków, jest obdarzona dyskretnym poczuciem humoru, a w zachowaniu scenicznym - gracją i wysoką kulturą retoryczną.
Znakomity, nastrojowy i urozmaicony koncert.
Wspaniały wieczór ze wspaniałą, przemiłą artystką. Piękne teksty, muzyka, dowcip i humor. Dostojni zaproszeni Goście. Ale szkoda, że jeden nie został do końca :( Cóż, może miał następny występ ...
Jak zawsze przepięknie i nastrojowo. Gratuluję 25-lecia pracy na scenie!

Polecane z kategorii koncert