Podaruj bliskim niezapomniane emocje!

Kup voucher

Koncerty Disco Polo

Muzyka disco polo to swoisty fenomen. Płyty i bilety na wydarzenia tego typu rozchodzą się w dziesiątkach tysięcy. Jeżeli masz ochotę na przednią zabawę przy swojsko brzmiących rytmach, sprawdź ofertę biletyna.pl i wybierz się na koncert ulubionego wykonawcy disco polo.

Poznaj muzykę chodnikową

Muzyka chodnikowa, taka nazwa disco polo wzięła się stąd, że początkowo kasety magnetofonowe z muzyką tego gatunku sprzedawane były na ulicy z łóżek polowych lub z pudełek ustawionych bezpośrednio na chodniku. Rytmiczna melodia i wpadające w ucho słowa mówiące najczęściej o miłości, mają wielu zwolenników. Niektórzy wręcz mówią, że trudno wyobrazić sobie wesele bez piosenek disco polo. Stąd prawdopodobnie bierze się ogromna popularność wykonawców takich jak Zenek Martyniuk, Boys, After Party, D-Bomb i wielu innych zespołów z tego nurtu. Jeśli lubisz zabawę w rytmie dance i disco, to doskonałym pomysłem będzie wyprawa na koncert ulubionego wykonawcy. W ofercie biletyna.pl znajdziesz bilety nie tylko na koncerty pojedynczych artystów czy zespołów disco polo, ale także bilety na festiwale tej muzyki odbywające się w różnych miejscach w Polsce.

Disco Polo, czyli radość i zabawa

Ronnie Ferrari, Tarzan Boy, Mister R czy Daniel Dąbrowski to tylko kilku wykonawców disco polo, których możesz usłyszeć na żywo na scenie w Ostródzie, Połczynie, Zakopanem lub w miejscowości Złoty Potok. Właśnie tam odbywają się festiwale takie jak Festiwal Disco Dance czy Andrzejki w rytmie Disco Polo. Jeżeli chcesz usłyszeć największe hity, przy których fani disco doskonale się bawią, wystarczy, że kupisz bilety na wybrane wydarzenie odbywające się w Twoim mieście. Wybierz się tam wraz z przyjaciółmi, poznajcie fenomen disco polo i tańczcie do rytmu skocznej muzyki.

Bilety na koncerty Disco Polo

Na portalu biletyna.pl ułatwiamy słuchaczom zakup biletów, co jest szczególnie cenne, gdy wybierasz się na koncerty disco polo poza miejscem zamieszkania. Dzięki nam zakup biletów nie wymaga nawet wstawania z fotela — rezerwujesz i kupujesz bilety bezpośrednio ze swojego domu. Bilety dostarczymy w wybranej przez Ciebie formie – PDF lub w postaci tradycyjnej – pocztą, albo do odbioru w kasie na godzinę przed rozpoczęciem się wybranego koncertu. Kup bilet online i baw się dobrze na koncercie disco polo.
Koncerty disco polo cieszą się sporą popularnością, chcesz sprawdzić dlaczego? Kup bilet na biletyna.pl i baw się na koncercie wybranego artysty!