koncert

„¡Tan lejos!„ (Tak daleko!) w wyk. Beatriz Blanco i zespołu Solo Tres

koncert

„¡Tan lejos!„ (Tak daleko!) w wyk. Beatriz Blanco i zespołu Solo Tres

„¡Tan lejos!„ (Tak daleko!) w wyk. Beatriz Blanco i zespołu Solo Tres - Bilety na koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Recital wenezuelskiej wokalistki Beatriz Blanco, na którym po raz pierwszy zaśpiewa program złożony wyłącznie z własnych utworów.

Jej kompozycje, z tekstami w języku hiszpańskim, są w większości oparte na rytmach rodzimego kraju, Wenezueli, z którego przyjechała do Polski dawno temu. Mają tematykę tak różnorodną, jak te rytmy: wspomnienia z dzieciństwa i młodości, niepokój o losy dalekiej ojczyzny i jej mieszkańców, codzienne wydarzenia, miłość i rozstania…

Tytuł recitalu - “¡Tan lejos!” - nawiązuje do tytułu jednej z jej pierwszych kompozycji, który stał się też tytułem wydanej w 2017 r. debiutanckiej płyty.

Opracowanie recitalu możliwe było dzięki programowi Fundacji Inna Przestrzeń „Mobilni w kulturze”, finansowanego przez Miasto st. Warszawa oraz gościnie Służewieckiego Domu Kultury. Dokumentacja audio i wideo jest zasługą Fundacji Bacalarte.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: „¡Tan lejos!„ (Tak daleko!) w wyk. Beatriz Blanco i zespołu Solo Tres

Występ bardzo osobisty i z najgłębszych zakątków serca. Występ pełny miłości i tęsknoty za ojczyzną, za rodziną, za latami dzieciństwa.
Carlos 02.11.2021 09:33
Wspaniały występ wspaniałej artystki. Beatriz potrafiła przybliżyć nam problemy tego pięknego kraju, jakim jest Wenezuela, śpiewem, opowieściami, anegdotami. Piękny głos jakim dysponuje Beatriz dostarczył nam wiele wrażeń. Dziekujemy
Wanda 31.10.2021 08:33

Polecane z kategorii koncert