Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-03-2023

koncert

koncert zespołu Rock & Chopin

koncert

koncert zespołu Rock & Chopin

koncert zespołu Rock & Chopin - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Zespół Rock & Chopin powstał w 2009 roku z inicjatywy gitarzysty, kompozytora, aranżera i producenta muzycznego - Radka Chwieralskiego jako ukłon w stronę Mistrza, największego polskiego kompozytora wszechczasów. Nie jest to jednak odtwórcza interpretacja jego muzyki. Projekt został stworzony przez rodaków Chopina, w mieście, gdzie mieszkał, kreował swój warsztat i komponował. Jako Polacy poczuli potrzebę sięgnięcia do rodzimej twórczości. Jak mało kto czują zawarte w jego muzyce nastroje niełatwych historycznych dziejów, w których tworzył. A ponieważ są pokoleniem rocka, stworzyli własną interpretację tych ponadczasowych kompozycji. Są to fantazje dokonane przez kompozytora i aranżera a jednocześnie gitarzystę – Radka Chwieralskiego.

Podstawą muzyczną zespołu jest trio: gitara (Radek Chwieralski), perkusja (Vlodi Tafel), bas (Maciek Komar). Muzycy na co dzień współpracują z czołówką polskiej sceny muzyki rozrywkowej. Znajdziecie w ich muzyce dużo gitarowego grania, ciekawych rozwiązań i rockowego brzmienia. Pasja, profesjonalizm i radość z muzyki - tym wszystkim chcą się z Wami dzielić! Wychodzą naprzeciw stereotypom, „oswajają" muzykę klasyczną a przy okazji promują naszego narodowego Wielkiego Artystę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Nie masz pomysłu na prezent?

Kup voucher na dowolne wydarzenie i podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: koncert zespołu Rock & Chopin

Bardzo nam się podobało, z małego osiedla było 6 osób i wszyscy byli pod wrażeniem maestrii każdego z instrumentalistów. A ich inwencja godna pozazdroszczenia ! I popularyzują Chopina i jego muzykę, super ! A. M. Gorczyca
22.01.2023 23:49
Świetny koncert!
Katarzyna 22.01.2023 10:03
To była petarda
Rafał 22.01.2023 08:38

Polecane z kategorii koncert