Metal 2024/2025 - bilety na wydarzenia

Metal - bilety na wydarzenia

Metal - bilety na wydarzenia

Brak wydarzeń

Bardzo nam przykro, ale pomimo szczegółowych poszukiwań nie mogliśmy odnaleźć wydarzeń spełniających podane kryteria

Podaruj bliskim niezapomniane emocje!

Kup voucher

Koncert metalowy

Biletyna.pl to miejsce, w którym bez trudu kupisz bilety na rozmaite koncerty, wystawy i inne wydarzenia kulturalne. Wśród nich znalazła się prawdziwa gratka dla miłośników naprawdę mocnego uderzenia. Bilety na koncerty metalowe odbywające się w tym sezonie w Polsce.

Ciężkie granie na koncertach w Polsce

Polscy fani mogą każdego roku cieszyć się z udziału w koncertach metalowych ulubionych kapel. Wśród zespołów, które zapewniają zapełnienie się hal takich jak [Tauron Arena] czy PGE Narodowy znajdują się na przykład Five Finger Death Punch, Arch Enemy, Lamb of God, Machine Head, czy Unto Others lub Judas Priest. Z częściej koncertujących polskich zespołów metalowych możesz zobaczyć i usłyszeć na przykład Acid Drinkers, którego muzycy od lat grają doskonały polski metal. Z nami kupisz bilety na koncerty najbardziej przebojowych amerykańskich grup, takich jak Pearl Jam czy też na koncert, który zagra kultowa brytyjska grupa Iron Maiden.

Gdzie możesz posłuchać koncertów metalowych

Oprócz wymienionych powyżej stadionów, koncerty nieco mniej znanych zespołów metalowych odbywają się na przykład w warszawskim klubie Progresja, we wrocławskim klubie Stary Klasztor czy w krakowskim Klubie Kwadrat, albo katowickim MCK. Wiele zespołów wróciło do koncertowania po przerwie wymuszonej pandemią, wznawiając przerwane trasy koncertowe, dlatego mamy do wyboru naprawdę sporo biletów na koncerty metalowe odbywające się w wielu miejscach w Polsce. Jeżeli masz ochotę na przykład na jedyny koncert, któregoś z kultowych zespołów grających hard rock, to warto się pospieszyć. Bilety na takie wydarzenia potrafią wyprzedawać się jak świeże bułeczki. Dzięki nam dowiesz się pierwszy gdzie i kiedy odbędzie się koncert Twojego idola, jest to szczególnie ważne, jeżeli w ramach trasy zespół daje koncert tylko w jednym miejscu w naszym kraju.

Sprytny sposób na bilety na koncert metalowy

Jeżeli masz ochotę stać w kolejce w dniu koncertu, to żaden problem. Jednak może się okazać, że wysłuchasz idoli, stojąc za ogrodzeniem. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem, dającym pewność udziału w koncercie jest zakup biletów online. W przypadku każdego koncertu organizatorzy zapewniają ograniczoną pulę biletów, dlatego często sprawdza się zasada: kto pierwszy ten lepszy. Zwłaszcza jeżeli chodzi o zespół światowej klasy. Biletna.pl pozwoli Ci zaoszczędzić sporo czasu, bilety na wybrane wydarzenie kupisz przez internet, wybierając najlepsze miejsce – w strefie VIP lub tuż pod samą sceną. Zobacz na żywo swoich ulubieńców na scenie, zarezerwuj bilety na naszej stronie.

Muzyka metalowa to mocny gatunek, a koncerty jej wykonawców gromadzą rzesze fanów. Wejdź na biletyna.pl i baw się pod sceną.