Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-03-2023

musical

Fame

musical

Fame

Fame - musical
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Ponadczasowy musical opowiadający o grupie młodych ludzi, chcących spełnić swoje artystyczne marzenia. By to osiągnąć, rozpoczynają swoją przygodę w szkole artystycznej mieszczącej się w Nowym Yorku, która ma być ich pierwszym krokiem do wielkiej kariery. Szybko zdają sobie jednak sprawę z tego, że droga do sławy wcale nie jest prosta, a trudności pojawiają się szybciej niż mogli przypuszczać.

FAME to opowieść pełna humoru i wzruszeń. Nie zabraknie w niej elementów świetnego, muzycznego show! Artyści przeniosą Was do świata, o którym (być może) wszyscy marzymy.

FAME to opowieść o artystach. O ich twórczości, miłości, problemach, ale przede wszystkim o ich marzeniach. Artyści są marzycielami – ponieważ są ludźmi, a kto z nas nie marzy?...

Spektakl jest produkcją Ursynowskiego Centrum Kultury „Alternatywy” i amatorów - licealistów i studentów szkół muzycznych z Samodzielnego Zespołu Teatralnego Organizowanego w Staszicu (SZTOS).

Samodzielny Zespół Teatralny Organizowany w Staszicu (SZTOS), to grupa młodych, ambitnych i utalentowanych ludzi, których marzeniem ponad 5 lat temu było wystawienie musicalu. Od tamtej pory w swoim dorobku mają kilka musicali, koncertów, a nawet spektakl dramatyczny. Współpracowali między innymi ze Stołecznym Centrum Edukacji Kulturalnej, Domem Kultury „Dorożkarnia” czy Ambasadą Amerykańską w Warszawie. Celem zespołu jest edukacja oraz rozwój artystyczny młodych ludzi, którzy marzą o staniu na wielkiej scenie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Nie masz pomysłu na prezent?

Kup voucher na dowolne wydarzenie i podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Fame

Pasja i energia młodych ludzi porywająca. Solidna porcja muzyki. Obsada jednak dość nierówna, znakomite występy przeplatane słabymi. Temat musicalu uniwersalny, ale niezbyt głęboki ;)
Hanka 12.12.2022 11:23
Niezwykle utalentowani młodzi ludzie!
Hrabia von Szlafrok 12.12.2022 10:37
Bardzo udany spektakl. Z pewnością polecę przyjaciołom i znajomym.
Kasia 12.12.2022 09:45
Występ fantastyczny!!! Cudownie byłoby przeżyć to jeszcze raz.
mnkmak 11.12.2022 15:50
Fantastyczne przedstawienie, ciekawe brzmienie, bardzo uzdolnieni młodzi ludzie - tak wokalnie, jak aktorsko i tanecznie. Owacja na stojąco w pełni zasłużona. Musical porusza, śmieszy i wywołuje ogrom emocji. Chętnie zobaczę go jeszcze raz!
adrianna_garlikowska 11.12.2022 15:41
kto nie był stracił. Ze sceny przebija pasja, radość, prawda młodych ludzi. Im się chce i maja z tego fun.
Agnieszka 11.12.2022 12:52
Super wrażenia wizualno wokalne Sala jest bardzo dobra
Cezary 11.12.2022 08:52
Super, wszystko na najwyższym poziomie doprawione młodzieńczym entuzjazmem. Piękne i wzruszające widowisko!
Euzebia 11.12.2022 08:29

Polecane z kategorii musical