Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-03-2023

musical

Fame

musical

Fame

Fame - musical
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Ponadczasowy musical opowiadający o grupie młodych ludzi, chcących spełnić swoje artystyczne marzenia. By to osiągnąć, rozpoczynają swoją przygodę w szkole artystycznej mieszczącej się w Nowym Yorku, która ma być ich pierwszym krokiem do wielkiej kariery. Szybko zdają sobie jednak sprawę z tego, że droga do sławy wcale nie jest prosta, a trudności pojawiają się szybciej niż mogli przypuszczać.

FAME to opowieść pełna humoru i wzruszeń. Nie zabraknie w niej elementów świetnego, muzycznego show! Artyści przeniosą Was do świata, o którym (być może) wszyscy marzymy.

FAME to opowieść o artystach. O ich twórczości, miłości, problemach, ale przede wszystkim o ich marzeniach. Artyści są marzycielami – ponieważ są ludźmi, a kto z nas nie marzy?...

Spektakl jest produkcją Ursynowskiego Centrum Kultury „Alternatywy” i amatorów - licealistów i studentów szkół muzycznych z Samodzielnego Zespołu Teatralnego Organizowanego w Staszicu (SZTOS).

Samodzielny Zespół Teatralny Organizowany w Staszicu (SZTOS), to grupa młodych, ambitnych i utalentowanych ludzi, których marzeniem ponad 5 lat temu było wystawienie musicalu. Od tamtej pory w swoim dorobku mają kilka musicali, koncertów, a nawet spektakl dramatyczny. Współpracowali między innymi ze Stołecznym Centrum Edukacji Kulturalnej, Domem Kultury „Dorożkarnia” czy Ambasadą Amerykańską w Warszawie. Celem zespołu jest edukacja oraz rozwój artystyczny młodych ludzi, którzy marzą o staniu na wielkiej scenie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Nie masz pomysłu na prezent?

Kup voucher na dowolne wydarzenie i podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Fame

Czasem gdy się w nocy budzę To tak sobie myślę że Gdybym chciała coś zobaczyć Byłoby to właśnie Fame. A gdy myślę co na świecie Chciałabym by dał mi los To dochodzę wciąż do wniosku: Ujrzeć znowu grupę SZTOS! I choć rymy me nieskładne Wiersz kulawy, wdzięku brak Lecz kij z tym, bo przedstawienie Było świetne tak czy siak :)
Ama 12.12.2022 21:16
Świetny spektakl z genialną i uzdolnioną obsadą! Polecamy z całego serca!
musical___mania 12.12.2022 10:22
Super przedstawienie. Bardzo miłe popołudnie. Mam nadzieję, że będą kolejne i będę mogła polecić znajomym. Moje niestety było ostatnie zaplanowane.
Joanna 12.12.2022 10:01
Wspaniały spektakl, na bardzo wysokim poziomie, niemal wysokiej klasy profesjonalizm. Gratulacje dla aktorów, muzyków, choreografów i oczywiście reżysera. Warto zobaczyć, bardzo gorąco polecam !!!! Wspaniałe przeżycie artystyczne. Wspaniali młodzi ludzie.
fan SZTOS'u 12.12.2022 09:04
Świetne przedstawienie amatorskiego teatru! Doskonale się bawiliśmy! Piosenki super!
Jac 12.12.2022 08:28

Polecane z kategorii musical